✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 2

  • 38 325
  • 742
# 90
Красива двойка Виктор и партньорка!😍
Виж целия пост
# 91
Ох, Мила е много дървена!
Емрах е по-добре тази вечер,но не заслужаваше толкова високи оценки.
Виж целия пост
# 92
Илияна само се изказа адекватно и положително за Виктор, другите незнайно защо го разсипаха от критики…
Виж целия пост
# 93
Много ми харесаха Виктор и партньорката му, която има феноменални крака.
Виж целия пост
# 94
Много неприятни са ми Мила, Емрах и припадъците на журито по тях.
Ред на отпадане:
Серафим
Свилен
Нона
Мила
Емрах
Дънди
Като за Мила,Нона и Серафим ми е трудно да ги подредя.
Фаворити са ми Папи и Дара, Виктор ми стана симпатичен днес.
Журито ме разочарова днес.
Виж целия пост
# 95
Тази пък Галена им даде 4…. ужас, много несправедливо.

П.П. По повод тази вечер си изтрих гласа, че журито не винаги е обективно, като си отбелязах, че Не е обективно. Днес пък съвсем.
Виж целия пост
# 96
Партньорката на Виктор е с най-хубавите крака и тяло.
Емануела и Наталия са глътнали бастуна, защото само от външния си вид се вълнуват и не могат да се отпуснат като хората. А първата каквато е устатница, като нищо да го е смръцафруцала партньора си нещо и сега едвам да се гледат.
Виж целия пост
# 97
Смръцафруцала Joy
Виж целия пост
# 98
Наско Месечков беше толкова сладък едно време, сега е симпатичен но...🤔!
Виж целия пост
# 99
Е , стига де , пак реклами ..
Наистина ще е добре , вместо на един ден да дават предаването и после цяла седмица няма нищо , да го дават два поредни дни . Така няма да измаря зрителите !
Виж целия пост
# 100
Краси се обрал днес, явно е взел впредвид критиките. Серафим трябва да отпадне.
Виж целия пост
# 101
За Неделя Щонова и нейната акробатика виновен е партньора и.На Наско танците му и в предните сезони бяха все  такива хореографии с повече гимнастики отколкото танци.Не че са лоши,но той просто набляга повече на такива трудни елементи. Още помня невероятните им акробатики със Стела Ангелова,и не само с нея.
Виж целия пост
# 102
Мисля, че Серафим ще отпадне, ама да видим.
Виж целия пост
# 103
То е редно Серафим да отпадне...
Виж целия пост
# 104
Много неприятно, че Елена е сама изтипосана там. Ясно, че Дънди има ангажимент, но все пак е кофти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия