




Пепи, и как щеше да стане това ? И то с жена като Хюлия ?
Както сподели Дани
:Айре
точно! 
при Девин е въпрос на характер, не можеш да я промениш-импулсивна, държи на достойнството си и личната си свобода, с изострено чувство за справедливост, има и още положителните качества като Човек.
И Аслан не е идеален, напротив, абе и двамата са 2 остри камъка.
Грешката и беше единствено, че не каза веднага на Аслан, но може би се страхуваше, че няма да и позволи да му помогне, знам ли и аз ? Ами, че тя и Хюлия не трябваше да лекува, ама го направи и за нея, нали? Такъв човек беше Девин, не можеше да не помогне на човек в нужда, прекрасен образ с всичките и недостатъци 
Огън, истински огън бяха нашите АсДев!


Благодаря ти за гласуващата Серенай!

Терзи, благодаря ти, ловиш ги във въздуха новините!
И нашия ашкъм гласува винаги! 













