Пазаруване от about you - тема 27 (март)

  • 70 182
  • 736
# 135
Нещо са се забързали с връщанията. Имах няколко от 27.02 и 01.03 и днес са превели всичко.

Иначе поръчах с код това, ама бая ми се вижда висока цената дори и така намалена. Ще го видим колко е 100% памук.
https://www.aboutyou.bg/p/giorgio-di-mare/pulover-15600437
Виж целия пост
# 136
И по-добри намаления са пускали. Едно вкенце дебна. Беше 74 лв., а сега е на 177 лв., уж с намалението.
Виж целия пост
# 137
Да се включа и аз с превод днес.
Изключително бързо.
Върнах си за рекламация ботите на 27.02.
Днес са ми превели парите за тях.
Прежалих ги, макар че ми харесваха и се харесвах с тях.... а и бяха 43.43 лв. Вече се оглеждам за сандали Wink и бански, и сутиен... или ... за още нещо изгодно, ако изпадне Blush
Виж целия пост
# 138
Забързаха връщането на парите, за да имаме за сегашното намаление 😎😄
Виж целия пост
# 139
Веднага натоварих няколко неща в кошницата "за 8 март" Wink
Виж целия пост
# 140
От всичко май си накупихме по много. Не останаха неща, които да нямаме.
Виж целия пост
# 141
Пуснах тези мъжки тениски на Том Тейлър:
https://www.aboutyou.bg/p/tom-tailor/teniska-12922505
https://www.aboutyou.bg/p/tom-tailor/teniska-12445445
Този суетшърт Онли, отдавна го гледам:
https://www.aboutyou.bg/p/only/suichar-brooke-14708820 да видим дали ще се спогодим с ръкавите.
В тази тениска на Бершка днес се влюбих от пръв поглед, попданала ми случайно с други идеи в мейла...
https://www.aboutyou.bg/p/bershka/teniska-16099533
Ползвах код Ivam25 и цените са още надолу.
Благодаря за линковете и кодовете Wink
Виж целия пост
# 142
При избраните от мен неща кодовете увеличават сумата.
Получих едни Ню балански, и съм меко казано, разочарована. Нося 38 и нещо, взимам 39 заради ортопедичните стелки, от Ню баланските взех 40 номер, и кракът ми трудно би влязъл в тях, изобщо не ги и напъвах. Според мен са умалени поне с два номера, отделно че ми се сториха малко дървеняшко изпълнение.
Тук съм ги снимала за сравнение с боти 39-ти номер:


Тъпото е, че е вчера поръчах едни други по-скъпи, но в много желани цвят и материал, и сигурно ще дойдат същите умалени.
Виж целия пост
# 143
Да и при мен махнаха екстрата, но не приложиха кода. Явно отделни поръчки.
Егати, всеки ден купувам по нещо
Виж целия пост
# 144
При мен работят кодовете. Изцирам неща без екстра, с друго намаление, и си става...перфектно даже.
Виж целия пост
# 145
Така, да.
Виж целия пост
# 146
Не дава 2 кода. Или цената в приложението, или ако сложиш код - прилага високата цена.
Виж целия пост
# 147
Намалява артикулите които са без екстра намаление.
Аз обаче съм си харесала все такива с екстра.
Виж целия пост
# 148
Писано е стократно за кода и за екстрата. Писано е и за обикновеното намаление. Писано е и умно да се прилага кода. И т. н и т.н...
Виж целия пост
# 149
Тета, тъкмо тази мисъл ми мина през главата и видях, че ти си я материализирала в коментар Grinning

За допълнителното намаление: странно е, но някои намаления се различават в различни профили. С приятелка гледаме заедно и на места ря има например екстра 15%, а аз на същия артикул екстра 20 или 30 % Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия