Кокичета красят земята, втората черта изпълва с радост сърцата ! ~бебеправене 601~

  • 33 133
  • 942
# 570
Тихичко честито Алисън! Според мен няма съмнение, че е положителен, чертата е прекалено ясна, за да е изпарителна, а и тези са с висока чувствителност и не се славят като лъжливи. Щом са минали грубо 13 дни от овулация си е съвсем нормално да покаже. Предполагам, че ще пуснеш едно чхг, така че ти пожелавам успех и да расте доволно! Simple Smile
Виж целия пост
# 571
Алисън пусни чгх . Според мен е положителен
Виж целия пост
# 572
Алисън Heart С този тест съм сигурна,че е положителен,  с него нямам грешка. Пусни и чхг и ти пожелавам всичко да е наред и да имаш успешен финал накрая! Hug
Виж целия пост
# 573
Алисън, със сигурност е положителен, честито! За ден преди М и не с първа урина чертата направо свети! Nature Star2
Ще те чакаме с добри новини от кръвния или направо прегледа, ако решиш да прескочиш допълнителното тестване! Nature Sparkles
Виж целия пост
# 574
Алисън, тихичко честито и от мен! Стискам палци и чакаме още добри новини!
Виж целия пост
# 575
Alison, и от мен тихичко честито!
Изглежда си напълно положителен тестът.
Виж целия пост
# 576
Alison йеййй HeartHug хайде да се похвалиш и с хубаво ЧХГ
Виж целия пост
# 577
Браво Алисън чудесни чертички! Тихичко честито!

Аз днес пуснах Прогестерон, Сенкова ме прати да го изследвам днес, точно 7 дни след доказана О на фоликуметрия. Малко се шашнах от резултата, ще помоля за коментар:
Виж целия пост
# 578
Alison, и от мен тихичко честито и стиснати палци! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 579
Alison, честито и успешна бременност ти желая. За мен си е категоричен резултата.
Монита, не коментирам резултата, защото не съм запозната, нека по-информираните да кажат.
Отсъствах няколко дена. Избягахме малко на почивка и снощи наваксвах с четенето.
АА, много се надявах, че и ти ще ни зарадваш. В крайна сметка появили ти се менструация, че не разбрах след това зацапване какво точно стана?
Не коментирам друго, защото изчетеното на един дъх ей така излетя от главата ми.
Виж целия пост
# 580
Alison не съм правила на тази марка, но ти стискам много палци! Изглежда си като плюс Animal Hatching Chick
Виж целия пост
# 581
Алисън, супер новина!!!!!! ❤ Абсолютно положителен е, с моите Б на 12 ден след О на клиър са ми били и по-бледи.

Монита, прекрасен прогестерон. Обаче референтните на Рамус са тъпички. В ЛФ в тази единица е до 20 в пика си.

Ейнджъл, с М съм си в момента, за разкош и сецнат кръст, синузит и болен мъж 🤣
Виж целия пост
# 582
Ох, АА, това звучи като "прекрасна" комбинация.. Бързо оздравяване и на теб и ТМ.
Виж целия пост
# 583
Ще се оправим. Бели кахъри са това. Благодаря ❤
Виж целия пост
# 584
Али, за мен това е най-качественият тест. Честито и до финал! 🍀
АА, бързо да минават болежките.
Шанталче, палчетата са стиснати 🫶
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия