💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 56 484
  • 924
# 240
Laughing Вие му следите подкастите ли, на тоя...??? Не е истина.. Laughing
Заради гостите се следят въпросните подкасти. Известни имена от Фермата, Сървайвър и др. са му гостували.
https://www.youtube.com/@ivaylo.gerasimov/videos
Виж целия пост
# 241
А, нищо ѝ няма на Денито, много ми е симпатична даже. Просто някакви детски игри измислиха и лицеви опори. Аз очаквах да сдобрят Иво и Румен и да продължат без напрежение игрите.
За колко време? До напускането на Денито ли?😁 Като го знаем Ивайло, нямаше да се сдържи....
Виж целия пост
# 242
Не мисля, че могат да заровят томахавката.
На страната на Ивайло съм, Румен ми е елементарен Бай Ганьо. А и от видяното той първи го е обидил, като му е казал мишок.
Виж целия пост
# 243
И двамата са противни, нито един не ми е симпатичен!
Виж целия пост
# 244
Все пак Ивайло ми е по-интересно от Румен. Все пак трябва да има и по някое скандалче. Иначе да седнат жените с плетките и да си правят комплименти ли? Бездруго игрите са доста скучни, гледаме по десет пъти едно и също, няма хронометър, за да можем да следим резултати. И какво - гледам 100 пъти как товарят бус без да се вижда кой за колко време го прави.
Виж целия пост
# 245
Галена много радва, раздава се във всички игри Grinning
Виж целия пост
# 246
На мен любимата ми игра е със свекървите 😁
Надявам се да ги включат и тази година.
Виж целия пост
# 247
Даринови дотук са най-бавни...устройва ме...
Виж целия пост
# 248
Като не показват време, не знаем кой е последен. Ще чакаме отгоре да ни кажат.
Виж целия пост
# 249
Руменови май бяха по бавни. Той търчеше с по едно нещо само няколко пъти.....
Виж целия пост
# 250
Не мисля, че могат да заровят томахавката.
На страната на Ивайло съм, Румен ми е елементарен Бай Ганьо. А и от видяното той първи го е обидил, като му е казал мишок.
Същото щях да кажа и аз.  Румен каза "мишок", после "ни мъ занимавай, ни мъ закачай, бе чуйек", мьекащ Ганчо.
Виж целия пост
# 251
Като не показват време, не знаем кой е последен. Ще чакаме отгоре да ни кажат.
Да, правим си изводите на база изпуснати предмети и червени светофари, а те имаха и от двете.. Трябва да се изписва времето, иначе гадаем и хвърляме боб..
Виж целия пост
# 252
Този Йордан два метра мъж едър едва носи нещата и се изпоти 10 пъти. Резил.
Виж целия пост
# 253
Ужас са Петя и Дилян толкова шумни участници не знам дали е имало.
София освен красива била и умна, чак пък..
Иво и Христина се местят на всеки 6м.хмм. .да не се кара и със съседите? 😆
Моите тотални фаворити се затвърдиха-Крис и Марго(заради него) и Мишето и мъж(заради нея). Тази Мише винаги ме разсмива. На второ място Светльо и Сияна и Галена и Петър.
Виж целия пост
# 254
Показаха време само на Тихомир, защо само на него? Предпочитам Ивайло фермата пред Тихомир и Румен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия