“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема№2

  • 44 788
  • 742
# 675
Димо е, продължавам най-много него да подозирам. Сложиха и ЛГБТ линия, а той мрази жените, вече ни показаха.
Те и  "зелената" вълна яхнаха. Цяла лекция ни дръпна Д-р Язова. Нали трябва да се подмажат на спонсорите. Очаквам до края на сезона да се появи и чернокож, или поне един местен циганин, та да си е типично по нашенски политкоректно . Smile

Още не мога да посоча убиеца. Тя, Супер Мия още няма конкретен заподозрян, та аз ли!? Simple Smile Трябват ми още улики и подробности от живота на персонажите.

За Харитонов и Илчев още нямам нещо конкретно за което за се захвана. Под наблюдение за сега са ми единствено "библиотекарите"

Тороманов е следващият.  И аз мисля, че в следващият епизод най-вероятно ще ни открехнат повече детайли  около личният живот на някои от героите и ще нищят Тишо. Тогава ще знам със сигурност следващият демон, колебая се между два.
Цитат
Някой знае ли как е името на актьора, който играе Илчев? Искам да го видя как изглежда без тъпата перука.
Николай Николаев е. Не е перука, неговата коса е. Simple Smile
Виж целия пост
# 676
Благодаря за името на актьора! Наистина неговата коса! Интересна визия! Той мъник се оказва, 1996 набор!

Пасва си за ролята, супер са го избрали. Желая му успех, завършил е натфиз преди няколко години!
Виж целия пост
# 677
От първи епизод , под маската дадоха очите на убиеца .
Много приличат на Илчев или на Аутиста , такива изпулени и големи .
Виж целия пост
# 678
Ако до два епизода не убият Торуманов ,аз ще влезна през екрана и ще му тегля ножа-да се свърши вече с това фъфлещо крещене,че е агония за ушите ми!Дано котка не ми мине път😂😂😂
Виж целия пост
# 679
Ако до два епизода не убият Торуманов ,аз ще влезна през екрана и ще му тегля ножа-да се свърши вече с това фъфлещо крещене,че е агония за ушите ми!Дано котка не ми мине път😂😂😂

Внимавай, че Бастет дебне! 🤣
Виж целия пост
# 680
Той насмалко да го убие, нали му източваше кръвта в буркан. А защо се беше заел толкова сериозно с Пчеларя?
Пребиваше жена си, доколкото съм запомнила и това принципно не се хареса на иначе търсещия възмездие убиец.
Виж целия пост
# 681
Ако до два епизода не убият Торуманов ,аз ще влезна през екрана и ще му тегля ножа-да се свърши вече с това фъфлещо крещене,че е агония за ушите ми!Дано котка не ми мине път😂😂😂
Ако не утрепат Тороманов, залагам, че някой ще утрепе тон режисьора или звукооператора на филма. Grinning
Виж целия пост
# 682
Ето го най-накрая сериалът, който очаквах Blush Много ми хареса снощната серия. Подобно на Вас и аз мисля, че Тороманов ще падне жертва.

Журналистката И с Тороманов ли се забавлява?

Непознатият мъж от премиерата на сериала май е Калоян Трифонов
Скрит текст:

Някой питаше за библиотекаря - Тони Наумовски
Скрит текст:
Виж целия пост
# 683
Скрит текст:
Димо е, продължавам най-много него да подозирам. Сложиха и ЛГБТ линия, а той мрази жените, вече ни показаха.
Те и  "зелената" вълна яхнаха. Цяла лекция ни дръпна Д-р Язова. Нали трябва да се подмажат на спонсорите. Очаквам до края на сезона да се появи и чернокож, или поне един местен циганин, та да си е типично по нашенски политкоректно . Smile

Още не мога да посоча убиеца. Тя, Супер Мия още няма конкретен заподозрян, та аз ли!? Simple Smile Трябват ми още улики и подробности от живота на персонажите.

За Харитонов и Илчев още нямам нещо конкретно за което за се захвана. Под наблюдение за сега са ми единствено "библиотекарите"

Тороманов е следващият.  И аз мисля, че в следващият епизод най-вероятно ще ни открехнат повече детайли  около личният живот на някои от героите и ще нищят Тишо. Тогава ще знам със сигурност следващият демон, колебая се между два.
Цитат
Някой знае ли как е името на актьора, който играе Илчев? Искам да го видя как изглежда без тъпата перука.
Николай Николаев е. Не е перука, неговата коса е. Simple Smile

Мен ме дразни грозния мустак повече.
Виж целия пост
# 684
Аз не мисля , че шефа на полицията ще е жертва. Но , ще гледаме Simple Smile
Виж целия пост
# 685
Гледах епизода.  Не знам защо подозирате персонажа на Димо,като той офицално е потвърден от добрите.
Никой от полицаите не е.
Язовките имат вкус май Дора си падна по Филип. Като я гледам тя е една свита тиха вода, не е имала мъж сигурно от години. Екосъобразно мислене, полсе вика,че като ходиш 30мин на ден намаляво риск от болести пфф. От други фактории. Полезно е ходенето мах човек да минава по 10 и 12 ким ще е в добра форма.
Иначе Куката голяма истерия, дано да го хванат за укриване на улики и сигурно за някакви далавери. Не мисля,че бъде жертва. Ще се радвам ако Мия му вземе мястото. Тя е доброто ченге. Определено,ще остане след всичко което се случи тя трябва да немери убиеца.
Това за. Търновският затвор не го знаех,признавам си.  Тръпки да те побият на такова място. Забележете как маняка остава следи нарочно Мия и Филип да намират убитите. Вече не мисля,че са общност. Един е. Да размърдаме малко сивите клетки: убиецът е интелигентен, много силен. Планирал  е дълго време как да убие жертвите си по различен начин с послание. Различни локации,места където в миналото са наказвали престъпниците .Сякаш той е навсякъде,но никой не го забелязва. Нарочно предизвиква Филип и Мия,може би иска да им покаже колко неспредливо са се отнасяли с него.
Виж целия пост
# 686
Мозъкът зад убийствата според мен дълбоко в душата си е добър човек на когото му е писнало от корупцията на недосегаемата власт. Вижда в какво се превръща града и как властта дерибейства.
Засегнат е лично или е постоянен свидетел на случващото се. Запознат е в детайли със слабостите на управляващите и техните зависимости. Наясно е, че никоя сила не е в състояние да спре това и той самият решава да въздаде справедливост с ясното съзнание, че няма да остане жив, но с надеждата да покаже истинското лице на елита.
На този профил, от това което ни показах до тук, отговаря единствено директорът на музея.
Виж целия пост
# 687
Това е скрийншот от една статия за филма:



“Съдия, прокурор, адвокат, полицай и бизнесмен” - дали това ще отговаря на жертвите… Аз мисля, че няма да са 7, а ще успеят да го спрат преди това.
Виж целия пост
# 688
Като убиец, към момента най ми се вписва директорът на библиотеката. Но не искам да е той. Харесвам го.
Виждаме го, че е в стол, но не знаем причината поради която е в това състояние. Не изглежда като да е роден в това състояние. Възможно е да е пострадал при някой инцидент, в който и някой друг от настоящите герои е замесен. Нещо като да е бил пречка за някое инвеститорско намерение на Десподов, после инцидент, после дело, оправдаване, инвеститорското намерение започва да се осъществява на хълма Трапезица.
Не знаем все още дали той може да стане от стола... та така си разсъждавам аз.
Виж целия пост
# 689
Колко трябва да си пострадал от това ‘правосъдие’, че да въздаваш чак такова садистично възмездие ?! Трябва да е нещо много фрапиращо, да загубиш всичко, цел, смисъл и посока на живота. Дете например ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия