София, жк Младост - тема 36

  • 48 722
  • 738
# 675
Къде да намеря обущар, който да помогне за детски маратонки? Лепенката отгоре спря да залепва, а са на 3 месеца.
Скрит текст:

Обущар ползвам в Младост 1, в непосредствена близост до магазин Дундьо, на ул. Йерусалим, срещу Фантастико. Там е от 20 г , невзрачно ателие, но съм доволна от услугите.
Благодаря.
Виж целия пост
# 676
Имам молба към момичета живеещи до пазара в Мл.1. Моля,когато пазарите хвърлете едно око на жената която продава цветя(русичка) дали вече изкарала циганчета.



Това е жената, която продава цветя срещу търговски център Алко (ако не бъркам името), в близост до светофара.
Днес не работеше, както е очевидно на снимката.
Виж целия пост
# 677
Някой ползвал ли е лятна занималня в квартала, за дете на 3,5 години питам, евентуално за 1 месец, когато ще затвори държавната градина. Видях, че "Оксиния" имат такава, прегледах тези на Витоша и някои в центъра, но ми се ще да чуя и лични впечатления.
Виж целия пост
# 678
Това е жената, която продава цветя срещу търговски център Алко (ако не бъркам името), в близост до светофара.
Днес не работеше, както е очевидно на снимката.
Благодаря.Явно още не ги е изкарала.Трябва ми обикновено циганче.
Виж целия пост
# 679
Здравейте, препоръка за добър фризьор в района на Младост или близките до него, който да прави хубави официални прически, актуални, а не ретро и да работи в неделя сутрин, 25-ти май?
Виж целия пост
# 680
Здравейте,

Може ли да препоръчате фирма в квартала, която изработва рекламни табели за стена?


За фризьор, който би отговарял на условията от предния пост- сещам се за Inspire в Бизнес парка, имат и онлайн записване:

https://www.fresha.com/bg/a/salon-inspire-business-park-sofiya-b … k-sofiya-on4hu4ft
Виж целия пост
# 681
За фризьор препоръчвам салон Friends.
https://friendsbeauty.club/
Намира се в Младост 3, бл. 323.
Виж целия пост
# 682
Правили ли са ви прическа там и кой от фризьорите? Ако може, снимка?
За фризьор препоръчвам салон Friends.
https://friendsbeauty.club/
Намира се в Младост 3, бл. 323.
Виж целия пост
# 683
Има ли родители чийто деца в момента са в първи клас в 128-мо?
Виж целия пост
# 684
Фризьорката в салон Friends се казва Соня. Снимка от прическата изпращам на лични. Хубав ден!
Виж целия пост
# 685
Търся отзиви за школите в Младост за подготовка за НВО за 7 клас - Когито, Да Винчи, Скарабей  (като тук Бабалева и Попова са се разделили и са 2 отделни школи вече, но ме интересуват преподавателите).

Моят голям син беше в Да Винчи от 5 клас по математика и само 7 клас по БЕЛ.
Много съм доволна. По БЕЛ имаше 88точки, по математика 94 . Определено препоръчвам, ако има свободно място, защото много бързо се запълват групите.
Виж целия пост
# 686
Препоръчайте заведение да се почерпим семейно за Р.Д. Обстановката да е приятна,вкусна храна и да няма чалга. Предпочитам Мл.4 и 3.
Виж целия пост
# 687
Препоръчайте заведение да се почерпим семейно за Р.Д. Обстановката да е приятна,вкусна храна и да няма чалга. Предпочитам Мл.4 и 3.
Здравейте,
Препоръчвам ви ресторант Laila Fashion Cooking https://www.lailabg.com/  , както и от Kitchen Si
https://kitchen-si.com/
И двата ресторанта са в Младост4 и винаги сме оставали доволни от обслужването  и кухнята.
Виж целия пост
# 688
Лейла е много захабено като обстановка, но Китчън Си е много приятно
Виж целия пост
# 689
Някой да е пробвал новата пицария Franco Di Roma?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия