Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 45 827
  • 751
# 495
Покачването на цените в последно време явно е било главоломно, защото сега в това намаление ми се струва, че са си стандартните цени, да не кажа, че някои стари модели, които си живеят в намаленията, сега са и на по-високи цени:)
Само един топ си взех аз.

А момичета, които сте си поръчвали тази риза, има ли на ръкавите такова копче и лента (не знам как се наричат) да се закопчват и ръкава да стои като 3/4? От снимките в сайта не мога да преценя.

Виж целия пост
# 496
Тази риза няма да има , имаше от тоя принт без пера.

Якето е намалено , ето и другите цветове


Те не са намалени , изчерпани , но са били по- евтини .
Иначе ми харесва модела .
Виж целия пост
# 497
Аз поръчах от този в комплект в бяло със замяна, но яке се оказа, че  нямало, а панталоните със забележки били и намалят още.. ще видим какво ще пристигне и как ще ми стои, но ми се струва, че ще го връщам ..
Виж целия пост
# 498
Двете якета са намалени , уж са еднакви , но едното е по- евтино като гледам .
Виж целия пост
# 499
Да, цветът явно играе роля, не знам. Предлагаха ми розово, синьо яке, но с тези кафяви елементи не ми харесват ..
Виж целия пост
# 500
Щом сега са в намалението, значи сигурно в новата колекция ще има подобен модел комплекти.
Виж целия пост
# 501
Цените им обаче са ужасни .. 189лв 🙈
Виж целия пост
# 502
Покачването на цените в последно време явно е било главоломно, защото сега в това намаление ми се струва, че са си стандартните цени, да не кажа, че някои стари модели, които си живеят в намаленията, сега са и на по-високи цени:)
Само един топ си взех аз.

А момичета, които сте си поръчвали тази риза, има ли на ръкавите такова копче и лента (не знам как се наричат) да се закопчват и ръкава да стои като 3/4? От снимките в сайта не мога да преценя.



Мисля, че има.И аз търсих същото и на една от снимките на ръкава се виждаше копче
Виж целия пост
# 503
Пуснали са и плюшения екип в розово в намалението. Някой има ли го?
Виж целия пост
# 504
Мисля, че има.И аз търсих същото и на една от снимките на ръкава се виждаше копче
Благодаря! Поръчвам я значи. Интересно и различно изглежда с перата, но не си представях да ми се мотаят долу в ръцете. Иначе принтът secret garden е чудесен.

Кристал, аз го имам в бежаво. Много удобен комплект, пролетта и есента го нося постоянно, и на често пране издържа завидно -нито цветът се е променил, нито кройката. Според мен си заслужава.
Виж целия пост
# 505
Има нови намалени модели , ако някой си хареса да побърза .
Виж целия пост
# 506
Аз се разписах с едни ботуши, получих и смс, че утре ги пращат. Ако не ми харесат, на следващото намаление ще пробвам друг модел... А някоя от вас дали има този модел бански и ако може да сподели дали стои добре на нормален бюст?
Виж целия пост
# 507
Да споделя мнение за Palm Springs Chic Бански Бикини С Ниска Талия - Black върху среден несиликонов бюст, размер XS. Страхотно стои според мен. При мен го няма този преливащ отгоре ефект, както предполагам се получава при наистина големите бюстове, но в никакъв случай не бих казала, че визуално намалява бюста ми и стои леко спортно, поне на мен, като модел. Красив, различен, с деликатна доза сексапил.

Trend Thriller роклята им обаче е тотално разочарование за мен. Това е първата им химически миризлива дреха, която получавам от тях. И о боже - сложили са подплънки на раменете, които адски грозно прозират под плата. Всъщност, ако знаех, че е с подплънки на раменете, никога нямаше да я поръчам, защото аз на сака дори не обичам, защото съм с достатъчно високи рамене. На всичкото отгоре подплънките са буквално вшити в плата и няма начин лесно да ги махна, така че връщам.
Виж целия пост
# 508
Да, с подплънки е. На мен стои много добре с тях, явно зависи от фигурата. Иначе четох в сайта някои коментари, че са ги махали.
Виж целия пост
# 509
Аз също не се възприех с рази рокличка, въпреки че ми харесва на снимките и е любим модел на доста клиентки като гледам. Аз не посмях да махна подплънките и я върнах...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия