Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 45 819
  • 751
# 540
Благодаря, Telesilla. Пропуснала съм я.
Виж целия пост
# 541
Те пощуряха, това с намаляващите бройки за мен е трик. 360лв за Алеса риза .. ей сега ..
Виж целия пост
# 542
Те пощуряха, това с намаляващите бройки за мен е трик. 360лв за Алеса риза .. ей сега ..
 Не е трик.Пускат по 6 бройки като гледам .Пробват дали ше върви. Та реално са купени 2 досега,ама знам ли може и 100 😅😅
Виж целия пост
# 543
Това с намаляващите бройки е търговски трик ,между другото където има останала една бройка може да кликнеш 3 пъти на нея и ще ти се появят незнайно от къде 3 бройки в кошницата от артикул ,който показва че е последния .
Виж целия пост
# 544
Дори не бях погледнала цените на новите неща, защото отдавна приключих с летните покупки. Ами то комплектчето с новата риза и панталонки излиза 600 лв 😂😂😂😂😂 Който иска да си купува. Аз не мисля че този бранд има бъдеще с такива цени, просто който има 600 лв. за комплектче, няма да си го купи от тях.
И друго си мислех, цените се вдигнаха 10 пъти вече, а отстъпките за рд са си същите! Доста несправедливо към лоялните клиенти,
Виж целия пост
# 545
И аз си мисля ,че който има 600 лева за плажно комплектче няма да си го купи от тях ….
Виж целия пост
# 546
Който ги има ще си купи чужда марка ..
Виж целия пост
# 547
има ли някой, който си е купил нещо да участва в играта?
Виж целия пост
# 548
Аз поръчах едно спортно яке, което на намаленията изтървах обаче забравих, че имат игра. 🤣
Виж целия пост
# 549
Аз си взех от тази рокля, че беше все неналична.
Виж целия пост
# 550
Може и чорапи да поръчаш , пак ще участваш .
Виж целия пост
# 551
И аз няма как да дам толкова пари за риза или панталонки, загледах модела на панталонките... наистина изглеждат сладки, но... почти 200 лв са. Най-много да пусна една хавлия, да не съм капо за томболата Grinning
Виж целия пост
# 552
Аз стари неща имам поръчани.Дали ще спечеля се съмнявам много 😅 А тези 25лв за рд са никакви вече -1 скрънчи .
Виж целия пост
# 553
Здравейте, мацки!
Аз си бях поръчала една рокля от тях, но така и не я облякох. Изчерпана е ако някоя от вас се интересува да ми пише. Ще прикача снимчица ❤
Размер М
Виж целия пост
# 554
Това яке категорично не си заслужава 161лв. На живо не е нищо особено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия