ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 432
  • 2 559
# 420
Те не знаят какво да си кажат. Някакви общи приказки си говорят.
Виж целия пост
# 421
Днес може и да изфъшкат Барбара щом му е тежък разговорът. Говорят си като на споделено пътуване.
Виж целия пост
# 422
Дори той не можа да реагира адекватно, не ми се мисли, ако беше Евгени 😃
Виж целия пост
# 423
Ако мъж ме погледне така снизходително и въздъхне тежко, реалити или не, аз бих си заминала на момента
Виж целия пост
# 424
Почна, но усещам, че пак няма да мога да издържа 3 часа и половина.
Виж целия пост
# 425
“Ти всъщност защо се записа?” е най-резонният въпрос, който можеше да зададе на Барбара, която имам чувството, че всеки момент ще го плесне по рамото и ще му заговори на “брат”
Виж целия пост
# 426
Днес може и да изфъшкат Барбара щом му е тежък разговорът. Говорят си като на споделено пътуване.
Няма, на един от по-късните коктейли има спор с Теа, вижда се в промото и не ми се струва да е днес.
Виж целия пост
# 427
Добре се преструва обаче, че му е "гот".
Виж целия пост
# 428
Тази среща ще я скипна.
Виж целия пост
# 429
Отслабнал ми се вижда и на мен Сашко...Саши, яж повечко тортички..храни се, кака...

Бабрби има бицепс колкото него....
Виж целия пост
# 430
Барбара и Айлин - разликата - всичкият пясък на земята!
Виж целия пост
# 431
Алек ще казва колко му е хубаво и забавно, иначе и него ще го сгънат на две, на три на тепиха на любовта.
Виж целия пост
# 432
Милата, не знае за какво е там изобщо.
Виж целия пост
# 433
"Тази солидна фасада, тази стабилна солидна фасада..."
Виж целия пост
# 434
Как дразните сега,че гледате в момента...Аз поне ще съм осведомена от вас какво ще гледам утре като го качат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия