ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 431
  • 2 559
# 1 620
Е, добре де, на вас не ви ли се е случвало да изпаднете в нервна криза от някаква глупост.щ? И в този момент мъжът ви да ви се нацупи, вместо да се опита да ви успокои? Нещо ми е тъпо...
Виж целия пост
# 1 621
Кога ще питат Алек нещо? Какво прави в свободното си време? Какви са мечтите му? Някоя весела случка от детството. Нещо.
Виж целия пост
# 1 622
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Съмнявам се този да има негов бизнес. Няма човек със сериозен бизнес и да си бие шута за 2-3 месеца.
Виж целия пост
# 1 623
Васка връзкарка ли е?Защо не и дават срещите и я пазят?
Виж целия пост
# 1 624
И тази лиии?!?! 📝Не. Ще лягам.
Виж целия пост
# 1 625
Не съм ви прочела още и не знам дали сте го коментирали, но от кога абстиненцията се нарича паник-атака? Сори, но на Валерия започват да й липсват някакви опиати. Нямам друго обяснение за държанието й.
Виж целия пост
# 1 626
Тая вечер много Деси поетеси се навъдиха.
Виж целия пост
# 1 627
Пак не показват срещата на Васка. Явно умишлено го правят.
Виж целия пост
# 1 628
Добре де , не се е чувствала Валерия добре , все тая защо . Надя защо не спре да търси “яснота”.
Виж целия пост
# 1 629
На Кристина ще ѝ отнеме час и половина да си прочете 10-те реда.
Виж целия пост
# 1 630
Пак писма Grinning
Виж целия пост
# 1 631
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Може да вземе Ивелина. Тя има опит от затвора. Wink
То и Алеко не го впечат  камионите, а други неща ама и Ивелина е изписана легенда ( гледах я в подкаста на Неделчо и ... всъщност е училищен психолог след затвора и учениците много били впечатлени от живота в затвора - "много яко". Нередовна! Вероятно в някое частно у-ще са я взели на работа)
Виж целия пост
# 1 632
Предаването ли обърках? Някакво литературно четене ли е това?
Виж целия пост
# 1 633
Много тегав епизод за гледане. Чувствам се болна направо.
Виж целия пост
# 1 634
Кристина е красива и миловидна , но защо пак писма?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия