ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 432
  • 2 559
# 1 710
Виктория е с по-сериозни психически проблеми от Валерия .
Виж целия пост
# 1 711
Това момиче е опасно. Използва си личната трагедия, за да се оправдава. Не е ок за мен.
💯 Процентова манипулация. Повечето от тях са майсторки. Реално джуки, носове и перуки са последните им грижи.
Виж целия пост
# 1 712
Тц, тц, а рози за двете стихоплетки?
Виж целия пост
# 1 713
Аз имам смътното усещане че някоя може и да му откаже роза. Някакво вътрешно усещане имам.
Абе Маги му се връцна, но я взе.

Много е модерно, като трябва да правиш нещо и не ти изнася т.е. не ти е комфортно да го наричаш с медицинското  " паник атаки". Тия наистина не знаят какво е това.
Виж целия пост
# 1 714
Гнусно е Валерия да използва по този начин драмата с майка и.
Виж целия пост
# 1 715
Не следя предаването напоследък, днес го пуснах за фон. Единственият дразнител, който не мога да понеса, е Виктория. И нямам търпение да си тръгне.
Виж целия пост
# 1 716
НЯМА ДА ИМА ИЗГОНЕНАААА 😭
Виж целия пост
# 1 717
Охх тази Виктория с този тон на мърмореща свекърва🤯Ако не ѝ намалят изявите ще спирам да гледам
Виж целия пост
# 1 718
Офф какви дълги паузи прави Сашо, направо да заспи човек😂
Виж целия пост
# 1 719
На всички ще даде роза,айде да си лЕгаме,че утре сме на работа
Виж целия пост
# 1 720
Ще очаквам да пишете коя си тръгва(вместо запис.) За сега нямам фаворит..повечето са доста странни или обиграни.
Виж целия пост
# 1 721
НЯМА ДА ИМА ИЗГОНЕНАААА 😭
Нееееее
Виж целия пост
# 1 722
Никоя не си тръгва.
Виж целия пост
# 1 723
Цветана Манева написа на всички шестици. Който помни филма, ще ме разбере.
Виж целия пост
# 1 724
Много тъп епизод. На малката подпухнала психарка ако пак ѝ гледам цирковете и ще скоча от някоя яхта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия