Miss Italia - edizione 41

  • 19 576
  • 288
# 210
А Витакис си говори и разбира български, като твоя мъж, както беше разказвала преди, с него няма проблем, даже често ми казва нещо на нашия език. НАй-смешно бе, още преди да забременея, като искаше да си ходим от едно гости при едни роднини на майкаму, взе, че почна да и повтаря:Айде, баба! А един ден се изцепи на кафе с другите българки, де много му се смяхме, нали все едни ги изтърсва, та ми каза: Жена, после ще бия, на къщата! Шоу!
Хубаво е, че малкия ви се е привързал към родителите ти и че му харесва в България! Дано е все така! Аз гледам двете си дружки силистренки, децата им си умират да са на чист въздух и да играят из парка и на улицата, де го тук това спокойствие! По цели лета са си у нас!
Виж целия пост
# 211
Баба му му обяснила, че му трябват парички за билети, и сега той само разпитва кой има парички. Днес като се обади сестра ми по Скайпа, първите думи на Бобо бяха "лельо, ти събираш ли парички?". Голям цирк, и не иска с мама и папà на София, а с баба и дядо.

 Joy Joy Joy Joy golqma skiza e toja chovek
и аз свидетелствам бобо колко е напред с българския  Peace
страШен и превклЮ4ва много бързо.
деско, мерси за съобщението.
така или ина4е купен е ве4е , няма кво да го мислим, дано вси4ко е наред
Виж целия пост
# 212
Честит имен ден на Валката и от мен  bouquet
Вале
, това с миялната машина може и да е изненадващо, но не е лошо Grinning
Да си я ползвате със здраве!

Ми така, де. Не може само камшици, белезници и намордници да си подарявате Blush Тони е решил нещо по-така ... непрактично Laughing

Пиколинке, не издавай държавни тайни  Embarassed  Embarassed  Wink
Виж целия пост
# 213
Вале 4естити имен ден и от мен.Да си много усмихната,желана и оби4ана винаги   bouquet


Ех кога мина тая събота.Сутринта спахме и тримата до 10.00 (естествено в 6.00 се хранихме),после взехме бебка при нас на спалнята и такааааава игра му ударихме.Спомням си как с Маттео си ме4таехме о6те преди да забремея как един ден 6те имаме бебе и 6те си го гу6каме между нас на спалнята  Heart Eyes

Миленка гледай да се наспива6 колкото се може пове4е,4е съвсем скоро няма да има6 тази възможност  Laughing
Ина4е както преди бях писала то4но последните месеци ми бяха най_хубави.Дори в последните дни не ми е тежало и спях непробудно....само ставах 4есто да пи6кам.За сметка на това пък първите 6 ми бяха  Sick
Истината оба4е е една_каквато и бременност да си карала,колкото и трудно да е билораждането,накрая вси4ко се забравя много бързо и остава единд але4ен спомен  Hug

Лени бравос за хубавата разходка.Моя мъж си умира да 6офира из кампаниите,стра6но много релаксира така.Дори ми каза,4е като у4ел за изпити в университета и като му изпу6ели бу6оните,се ка4вал на колата и обикалял селца и полянки  Mr. Green
Мен ми дай търговски центрове,най_добре там релаксирам  hahaha
Сега до нас строят един огроооомен търговски център,който свеки била 4ела 4е 6тяло да е най_големият в Европа  newsm78
То вярно огромен изглежда ама 4ак пък толкова,знам ли  Thinking

Тая ве4ер 6те гледаме Фантоци,4е май няма ни6то за гледане по ТВ.Поне да се посмеем малко  Mr. Green

айде цунки за сега и пак 6те намина  Hug
Виж целия пост
# 214
За Италина , с пожелание за здраве , щастие и любов !
    Валя , пък това е за теб !
Момичета не се сърдете но утре ще пиша .
Лека вечер !
Виж целия пост
# 215

Мен ми дай търговски центрове,най_добре там релаксирам  hahaha

и аз Щото  Mr. Green утре отивам за диспенсер за 4ереали.
иан4е тук из селцата е голяма красота и много оби4ам, бертиноро, кастрокаро...  живописни
и като седнеШ на 4аШа вино на някое плоЩад4е.... 

даниелка, ниЩо не казваШ за работата, дано вси4ко е наред и да се похвалиШ скоро Hug

миликс, дамиано ниЩо не знае на български, у4ителката само простотии го е нау4ила, надявам се да не изтърси неЩо неподходяЩо пред хора  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 216
Маттео знае има няма 50 думи,брои до 10,основните цветове,няколко фрази....ей такива работи.Не го знам дали 6те ме изтърпи да говоря само на бг с бебката,ама аз от сега го правя понеже много държа да знае български и въпреки 4е сега не разбира ни6то,за себе си го правя 4е да свиквам.Пея и български песни4ки,пове4ето от мен съ4инени  hahaha
Най_популярната от които е :

Але,але аленце,ти си малко патенце,
и си много сладка знай,
6те те папкам до безкрай
  Joy

Та днес 4ух мъжо 4е и той пропя Але аленце ти си малко патенце   hahaha
Ама то как няма,като по цял ден му гръмва главата с тая песни4ка  Mr. Green
Виж целия пост
# 217
Лени , честит ти лаптоп !Със здраве да си го ползваш .
Валя , честита ти нова придобивка !
Не се ядосвай нали идва СВЕТИ ВАЛЕНТИН , може тогава да получиш това което си си пожелала .
При мен за сега няма нищо ново .
Все още обикалям без успешно .
Дано да намеря нещо да започна пък после като искочи нещо по-добро ще сменям .
Сега сутрин излизам към 9 и се прибирам към 13-14 смачкана после хапвам и се трупясвам .
След обяд излизам да хвърля буклука и така ми минава деня  .
Днес щях да ходя пак да търся работа , но сутринта Фатима като се събуди беше отново с конюктивит и така се разминахме .
Оставям ви че имам задължения .
Лека .

Виж целия пост
# 218
Момичета,  къде се загуби градската ми  Zai4enze ? newsm78
Виж целия пост
# 219
Момичета,  къде се загуби градската ми  Zai4enze ? newsm78
с температура 38 в леглото  newsm50
Виж целия пост
# 220
Аууу ужас пожелавам ти скорошно оздравяване градска , дано леко да ти мине този гаден грип !!
Виж целия пост
# 221
Ха добро ви утро момичета !
Зайченце , скорошно оздравяване и от мен !
Моите буболечки още спят та ме ядосват . Тия деца не искат да си лягат рано снощи пак до 1:30 са бесняли .
Днес съм решила да направя фелафели , че отдавна не съм правила .
Но съпружеското тяло се разправя с мен , че уж съм на диета пък предимно пържени работи съм готвела .
Ако не ми мине котка път по-късно ще изляза с децата и вечерта ще ви кача малко снимки от града ни .
Лек и приятен неделен ден ви желая .
Виж целия пост
# 222

Але,але аленце,ти си малко патенце,
и си много сладка знай,
6те те папкам до безкрай
  Joy

Та днес 4ух мъжо 4е и той пропя Але аленце ти си малко патенце   hahaha

 Joy  newsm10 smile3501 newsm74
Виж целия пост
# 223
Привет мацки  bouquet

4ак сега се натъкмих да пиШа... Сутринта спахме и тримата до...11 Embarassed Ма Щото сноШи бяхме на гости на едни приятели с бебката (естествено няма на кого да я оставим Wink та се завърнахме по ноЩите, сложихме Раенце да нани, а ние продължихме с един филм до средноЩ Crazy Сега писанка спи на слънце в двора, пък аз се се развихрям в къЩи Hug

Бимбе, много ви е сладка песни4ката Heart Eyes Пък за релакса: и аз като теб като се муШна в някой търговски център ела ме гледай как отмарям Whistling

Дани, стискам палци за работата Peace

Деситка, мила, сноЩи 4етох пост. ти за езика, ма нямах време да драсна някой ред, 4е се готвехме за излизане...Прекрасни думи, отразяват то4но това, което мисля и аз Hug Да знеШ, 4е ти и твоя Боб4о сте ми пример за подръжание, надявам се кукли4ката ми като порасне да се справяме като вас Heart Eyes Аз отсега съм запо4нала с песни4ки и приказки и естествено и говоря само на бълг. Wink Имам подкрепата на Валерио (само ме имитира и вика "Писана, на мама сладурана" Joy) Майка ми е донесла и диск с песни4ки"Зай4енцето бяло" , книжки с приказки и т.н Heart Eyes
Освен това децата, които говорят от малки два "май4ини" езика за много схватливи и интелигентни и нау4ават бързо трети или 4ти език Hug (Имаме такива приятелски семейства: децата им владеят свободно итал, руски, англ...)

Ех, та така, изобЩо по стъпките ви вървим Hug

Бягам да простирам и слагам маса,
до  после
  bouquet
Виж целия пост
# 224
Добра неделя!
Аз се събудих на пладне точно, кеф!
Ама каквото и да кажем, големи са ни скици италианците, особено  мъжлетата ни, податливи на урочета, дори и някои със зор, но се успява.
Лени, ама то те спонтанно понякога от глупостите почват с обучението. Открих тук един разговорник, от който Вито е научил доста. Ама да ви кажа, тооолкова скандални думи и фрази, писан е от една нашенка, направо ме досрамя да ги чета камо ли да ги произнеса, отврат! Чудя се с какъв акъл са  го издали!
Бимба, аз си купих един диск с детски песнички и с доста елементарни, бебешки, а накрая има и плейбек. От това наотгоре майка ми прати букварчето от 76 година, мила родна реликва! Вито и от там кълвеше, и детски кръстословици Малкият принц получаваше, но в последно време ги заряза. Та в буквара, ксерокопиран и от другите две българки тук, имаше стихотворение за чичко полицай- регулировчик, професионално за Вито, такъв майтап понесе милия! Една вечер ми звънна едната сънародничка и ми се похвали, че със съпруга и ги избило да слушат радио Веселина по интернет и си пиели ракията със шопска салата пред листи и химикали- тормозела мъжа си да пише буквите ръкописно, а не печатно, че вече било много лесно за него. Ами и той и угажда, кво да я прави, майтап да е. Но и да знаете, такъв сладък екземпляр, много му харесва всичко българско и мераци има да говори. Дори смъкнал рецептата на мусаката и я направил сам, после се влюбили в рулото Стефани' та го правели през 3 дни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия