✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 40 033
  • 739
# 225
Ставам на крака на Ивет и Тодор! Браво!
Виж целия пост
# 226
Ивет и Тодор да не се вземат?
Много са сладки!
Виж целия пост
# 227
За начинаещи са по-лесни тези танци от латиноамериканските, така че очаквано да имаме по-добра вечер. Който ще остава до финал, трябва да научи и другите.
Виж целия пост
# 228
Моята любимка Ивет и Тодор правят чудеса. Олимпийска шампионка!❤
Просто са невероятни.
Виж целия пост
# 229
И аз си мисля между другото , че май ще се вземат Ивет и Тодор!страхотна вечер , определено , дори оценките на журито го показва , няма ниски оценки …


Моята лична класация за тази вечер е следната :
Ивет , Неделя , Виктор , Натали , Емануела и Емрах . Мисля , че не пропускам никой .
Виж целия пост
# 230
Ивет и Тодор ми харесаха най-много.
Виж целия пост
# 231
Леле, страхотни Ивет и Тошко! Браво, браво. Заслужени оценки.

Тази вечер ми харесаха Виктор, Дара, Натали.
Виж целия пост
# 232
Браво,Ивет. Така се прави.
Виж целия пост
# 233
Съгласен съм с Niya, но не ми пречи да приема тази вечер за най-добрата от всички до тук. Разбира се, за цялостното впечатление помага и отсъствието (вече) на някои по-пародийни елементи. Беше удоволствие да се гледа!
До края вероятно ще има поне 6 двойки, които ще го правят безупречно. И малко ме е страх дали бТВто няма да побутнат някоя от "своите" кадри.
(Утре ще ви чета и ще напиша още мъничко...)
Виж целия пост
# 234
Аз не мога да дам лична класация тази вечер, защото всички без Валери ми харесаха. Наистина всички!
Вечерта беше наистина много силна - със свежо начало и перфектен край.
Виж целия пост
# 235
Да , пропуснах да добавя Филип и Дара в личната си класация за тази вечер .
Виж целия пост
# 236
Спокойно може да се разделим с Дънди
Виж целия пост
# 237
На мен не ми хареса Мила. Скована ми беше.
Виж целия пост
# 238
Страхотни Ивет и Тодор💐 Без ансамбъл зад гърба, без сценография и декор-уникални, самобитни! Тяхната поддръжка някак плавно се вписа в пасо добле- то. Имаха си професионален хореограф- поздравиха го. Друго си е наш хореограф да впише народен танц в испански такъв, без да се получи като кича с поддръжката на Наско.
Да, Ивет е танцувала полупрофесионално народни танци, но не само в майсторството ‘и беше магията.
Виж целия пост
# 239
Папи също не беше нищо особено.

Не искам да отпада Дънди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия