✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 3

  • 40 035
  • 739
# 255
Стига де! Филип беше много добър тази вечер и имаше потенциал!
Виж целия пост
# 256
Сигурно Филип
Виж целия пост
# 257
Щях да се радвам Мила да отпадне !
Филип отпада обаче според мен
Виж целия пост
# 258
Исках Неделя и Атанас да си ходят. Жалко
Виж целия пост
# 259
Изненадана съм, очаквах да продължат. Жалко, че Рали беше сама и Филип го нямаше. Много тъпо се получи.
Виж целия пост
# 260
Галена сякаш се разстрои от резултата накрая. Не заслужаваха те да отпаднат.
Виж целия пост
# 261
Честно казано доволна съм , че Филип отпадна , но можеше да е малко по - напред .
Първо трябваше да отпаднат Неделя , Емрах и Мила .. но нищо !

Много силна танцова вечер , емоции на макс ! Шоута се развива ! Благодаря !
Виж целия пост
# 262
Жалко за Филип. Емрах трябваше да е преди него. Ралица ще ми липсва.
Виж целия пост
# 263
Емрах трябваше да отпадне!
Виж целия пост
# 264
Горката Рали. Тъжно ми стана за нея. Даже журито стискаше палци за нея.
Виж целия пост
# 265
Ако гледаме само тази вечер, може би Мила.
Виж целия пост
# 266
Ау, колко много се накефих на моите любимци (Ивет и Тодор). Много, много! Даже и сълза си пуснах, но тайно Mr. Green

И днес не ми се падна да почерпя, онова недоразумение Емрах продължава.
Виктор ме впечатлява, очаквах да е доста по-дървен в танците.

ПС. Доглеждам на запис, не съм изгледала всичко, но последните няколко танца ги хванах.
Виж целия пост
# 267
Аз съм ок с отпадането на Букон. Носи ми вайба на Роналдо, абсолютно неприятен ми е.
В категорията на неприятните са ми Мила, Емрах и Щонова. Тях не искам да гледам повече.
Виж целия пост
# 268
Наказаха Филип, че не присъства. А той човекът сигурно е на представление.
Аз пък не харесах фюжъна на Ивет - беше смешно това пасо добле с народен танц.
Какви бяха тези хвалебствия на журито не разбрах.
Виж целия пост
# 269
Разбрах, че партньорът на Дара танцува и модерни (контемпорари?) танци и е участвал в нейни клипове. Ами това също е някак нечестно.
Не мисля, че танцува contemporary. Имат предимство, че се познават, но други двойки, пък имат предимство, че са с партньори шампиони конкретно в този тип танци и се занимават с това, а не с хип хоп. Улеснението при Дара е, че обича да танцува и се е старала през годините, но има и други певци сред участниците, балерина. Натали също е танцувала, да не говорим и за трагичния Свилен, който също настояваше как бил тренирал. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия