Майски бебета 2024г. - Тема 10

  • 40 600
  • 744
# 420
Нормално е да има застой в интимния живот по време на бременността. При някои няма застой - това също е окей. При всеки е различно и е важно да е изговорено. Ако има подкрепа и разбиране, мисля, че липсата на секс няколко месеца няма да повлияе на отношенията.
Виж целия пост
# 421
Аз не се чувствам секси, за това и желанието ми липсва напоследъм Laughing пък и съм доста трудно подвижна, не ми е удобно вече в никакви пози .....Rolling Eyes
Днес влизам в 34та седмица, имам чувство, че корема ми е в 39, а с килограмите съм си ОК, между 8 и 9 съм качила ....
Виж целия пост
# 422
Изобщо даже .... мм ми вика мама меца😁🫢🫣вчера сякаш ми се видяха дебели краката,не смея да се тегля,но ще трябва скоро
Виж целия пост
# 423
Мен до предния месец ми беше скочило либидото, но се сдържах.. от страх с този тумбак. Този месец ми е по-спокойно, но като кажа на ММ, че първите месеци след раждане ще е на сухо ми отговаря с “ ааа не” Joy
Абе бебчо да се роди здравичък, другото ще го оправя.

Количка взехме януари, хванах промоция, иначе не ми се бързаше много.

Аз следващата седмица съм на Отворени врати в моята болница и се надявам да кажат какво е нужно за родилна, за реанимация и по принцип.

Да се похваля - ММ взе няколко дни отпуска и сега боядисва спалнята. А аз като шефче си лежа в хола и почивам. Blush
Виж целия пост
# 424
Е това е ужасно... не си спомням, при вас първо детенце ли е? Направо си го представих двамата болни едновременно и да трябва да ходя при различни лекари за всеки...

Да, първо дете е. Засега уж съм намерила друг ЛЛ специално за него, който поне е в същото ДКЦ, но на друг етаж.
Виж целия пост
# 425
Аз да ви върна на темата с дрешките, и по скоро тези за изписването - избрахте ли, купихте ли нещо.... Въпроса ми е по-скоро за тези с момчета, аз нищо не мога да избера, това което ми харесва са с отворени крачета, не тип ританки
Виж целия пост
# 426
Да имам два варианта единия е комплект от хм бежово боди с дълъг ръкав и долница,но ще трябват чорапи
И друго сама си съчетах боди с къс+дълъг ръкав и цяло боди с крачета
Виж целия пост
# 427
На мен тия с крачета, който са, много ми приличат на пижамки и не мога да избера нещо по -така ... не говоря да прилича на костюм
Виж целия пост
# 428
Аз мисля за моето момченце да съчетая от това което купувам.Комплектите за изписване много скъпи ми се виждат.Мисля боди с ританки,шапчица и за ръкавички се чудя.Ще комбинирам с по-дебело одеалце.Но може и да се промени облеклото,ще видим времето какво ще е,преходен месец,нито топло,нито студено.Как дойде
Виж целия пост
# 429
Нищо няма да се вижда с това одеяло
Виж целия пост
# 430
На мен тия с крачета, който са, много ми приличат на пижамки и не мога да избера нещо по -така ... не говоря да прилича на костюм

Отделно горно и долно не е удобно за бебе, защото му се набира. Освен това, то ще е завито. Ето го нашия тоалет (отдолу ще има бяло боди с къс или дълъг ръкав според времето):
Виж целия пост
# 431
Залата в която ги изписват при нас е топла ... или поне с първото дете през декември беше топла .... И го повихме с одеалото след като направихме снимките, беше с много хубаво коледно ромпърче ...
Виж целия пост
# 432
Имам комлект за изписване с повече части, не е нищо особено като цвят и шарки (даже е скучен, но гледах цена-брой-разновидност на дрешките в комплекта), както и една торба с подарени чисто нови дрешки, но още не съм стигнала до това да ги изпера, изгладя и подредя, за да видя от каква дрешка колко броя имам. После ще знам дали има нужда от още нещо да се купува или по-нататък, като се види колко ще е голям и как ще расте бебокът.
Виж целия пост
# 433
Аз имах намерение да комбинирам дрешки от тези, които му взех за ежедневно носене, но майка ми имаше голям мерак да избере комплект специално за изписването и реших да не й мачкам ентусиазма. Все пак става баба за пръв път, а пък и аз не държах на нещо конкретно. Smile Вкусовете ни за дрехи по принцип доста се различават, но поне се е съобразила, че харесвам по-изчистени и минималистични дизайни.
Виж целия пост
# 434
Много харесвам комплектите за изписване на Angel Baby - https://angel-baby.eu/module/iqitsearch/searchiqit?fc=module&mod … екти+за+изписване
За цената си имат всичко - боди с дълъг ръкав, гащеризон, подплатена пелена, шапка, лигавник - бандана и ръкавички и такъв голям избор от шарки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия