“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №2

  • 46 611
  • 834
# 480
Страхотен Владо. Въздейства на публиката, на нас като зрители. Разбира се, има и изключение, но то и великите изпълнители имат антифенове. 😁

Очаквам четвърта книга за Владо.
Виж целия пост
# 481
Това (на Зомбори като Джаксън) беше едно от най-добрите изпълнения изобщо в Капките - вс.сезони: без да подреждам, но поне в 5-цата от последните 5 сезона и сигурно в 8-та от всички.
Този човек иска и го прави! Вече ще може да си подпира диван или масичка с книгите.
Виж целия пост
# 482
Ех, хем искам да ми е интересно, хем нямам търпение и ви чета, а съм назад с гледането. ...до Иво, който ми хареса Simple Smile Джулката пак ще има по 3 точки Expressionless
Мара я бяха гримирали екстра, че то мустаците и брадата закриват оная дупка, която зее за уста Trollface Може да не ги сваля - ходят ѝ.

п.п.
Владо ще отвори частна библиотека казвате, а? ♥
Виж целия пост
# 483
Може и да му се получи на Панайотов,не съм слушала оригинала
Виж целия пост
# 484
Зомбори спаси този иначе слаб сезон.
Виж целия пост
# 485
Рядко вече гледам предаването, просто ме загубиха този сезон. Но влизам да изкажа за пръв път възхищението си от изпълнението на Панайот Simple Smile много ми харесва как се справя. То при снижената от него самия летва може и това да е от значение.
Виж целия пост
# 486
Нищо общо с достолепността на Карас!
Виж целия пост
# 487
Панайот много добре, не очаквах Joy
Виж целия пост
# 488
Не гледам предаването, защото не понасям Фънки, но видях първите изпълнения на Зомбори,а и съм му фен от Вина, та започнах да следя този сезон.
Тази вечер беше изключителен. Той се забавлява, толкова е отдаден, токова дисциплиниран. Много, много ми харесва.
Виж целия пост
# 489
Много добри изпълнения на Аръков и Християна.
Особено Християна.
Аз бих дала книгата на нея, заслужава го това момиче.

Владо е от друга планета, това е ясно, няма кой да му вземе колата.
Виж целия пост
# 490
Дани Милев пеещ гръцко../от фейса/
Зомбори ще ги отвее..
Виж целия пост
# 491
Хайде пак Аръков започна с пазарлъците. Давал по левче за точка... Neutral Face

Зомбори # 1 Hug
Виж целия пост
# 492
Дани Милев пеещ гръцко../от фейса/
Точно! А аз се чудих на кой ми прилича JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 493
Имало нов рекорд за хвърляне на диск, дискът на Веско Маринов. SmileySmileySmiley

Зомбори много напред отиде. Да видим дали до края друг освен него ще успее да вземе книга, но като цяло се поразчупиха участниците и повечето се представят по-добре напоследък.
Виж целия пост
# 494
Пак сме гледали различно предаване с журито. Rage
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия