Сълзи по бузите се стичат, но този път от радост те потичат! ~бебеправене 602~

  • 34 033
  • 841
# 150
Шанталче, Петуфин, стискам палци! Hands Pray

Минзухар, честито! Да е здрава и щастлива Габриела! Heartpulse
Виж целия пост
# 151
мойто новии от днес са, че няма белези на оплождане все още, ще изчакат до утре с надеждата да тръгне на по-късен етап....

Много стиснати палци!  ❤
Виж целия пост
# 152
Шантал, стискам палци и се надявам всичко да се развие благополучно! 🤞
Виж целия пост
# 153
благодаря ви момичета за палците! признавам частица от мен тайно се надява да стигнем до замръзяване, но реалиста в мен казва да не се надявам....
Виж целия пост
# 154
Минзухар,честита радост!
Шантал, стискам палци всичко да мине благополучно!
Момичета,вчера успях да хвана втора по-плътна линия/въпреки че  все пак си беше отрицателен/на овулационния тест. Стискайте палци днес  вече да е положителен. Така се развълнувах само от една черта,показваща, че тестът вероятно скоро ще е положителен. Дано скоро всички видим положителни тестове за бременност и гушнем рожбите си.
Виж целия пост
# 155
Минзухар, честита принцеса! нека расте здрава и много щастлива. А на теб бързо възстановяване! Heart

Шантал, и от мен много стиснати палци!

Аз съм с 2ри ден закъснения и отрицателен тест от сутринта (първа урина), никакви симптоми за Ц.
Виж целия пост
# 156
Шантал стиснати палчета и от мен! 🍀

Аз се разписвам с Ц от днес сутринта с един ден закъснение! Нов месец, нов късмет!
Виж целия пост
# 157
Шанталче Стискам палци не само да се оплоди, но и това да е вашето бъдещо детенце.

Минзухар Честита ти дъщеричка. Да ти е жива и здрава.

petufin Колко средно излиза на ембрионче ембрейс? Аз не можах да се ориентирам Sad
Виж целия пост
# 158
Шанталче Стискам палци не само да се оплоди, но и това да е вашето бъдещо детенце.

Минзухар Честита ти дъщеричка. Да ти е жива и здрава.

petufin Колко средно излиза на ембрионче ембрейс? Аз не можах да се ориентирам Sad
Пълнолуние, 700 лв на ембрион и отделно 250 лв транспортни разходи, без значение дали е само една или повече среди за изследване.
Виж целия пост
# 159
Аз имам нещо оскъден МЦ. Днес ни е 2 ден и ми прицапва .
Виж целия пост
# 160
Минзухар12, честито, да расте жива и здрава Simple Smile
Шантал, стискам палци и ние имахме едни дето се оплодиха на втори ден
Виж целия пост
# 161
Благодаря ти, petufin. Аз си мислех, че се доплащат допълнителни разходи като някаква среда или нещо подобни. Нищо не съм разбрала. До колкото разбирам ПИД е 820лв и има разлика. Дано се развият и този път да в всичко наред с тях. Стискам палци. Любопитна ми е темата, ако нямаме успех с текущите ще пускаме следващите с ПИД или ембрейс.
Виж целия пост
# 162
Благодаря ви за пожеланията ☺️. Стискам палци на всички вас❤️.
Виж целия пост
# 163
Шантал, стискам палци и ние имахме едни дето се оплодиха на втори ден

за мен ще е същинско чудо... не мога да разбера, Деси каза, че се виждали леки дефрагментации, демек почва да старее, но в същото време не еузряза за оплождане...
Виж целия пост
# 164
Аз имам нещо оскъден МЦ. Днес ни е 2 ден и ми прицапва .

А на мен си ми върви нормално, също съм 2 ден от Ц ... след това закъснение от 10 дена очаквах по-обилен, но си е абсолютно в норми... върви ми горе долу 5 дни. Вчера и днес ми беше по-силно, очаквам от утре вече лека полека да намалее.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия