💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 51 176
  • 736
# 585
Gift Heart

Голяма ни е сладуранка Wink

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 586
За първи път от години ( към 20.30 ч) Керем няма стори за Деня на Земята.. явно вече има нови приоритети..
От минали години..


От бившата организация, която подкрепяше

И нещо за ДЧ
Виж целия пост
# 587
За клипчето от Ханде:
Слънце, помислих, че е за Nocturne нещо, с техния сутиен е на един от кадрите, обаче пък ги няма тагнати в публикацията, няма и тагнато списание да е фотосесия към списание...много загадъчно. Grinning
Виж целия пост
# 588
В Туитър намекват, че Ханде скоро ще има собствен бранд..
И това е промото
За клипчето от Ханде:
Слънце, помислих, че е за Nocturne нещо, с техния сутиен е на един от кадрите, обаче пък ги няма тагнати в публикацията, няма и тагнато списание да е фотосесия към списание...много загадъчно. Grinning
Виж целия пост
# 589
В Туитър намекват, че Ханде скоро ще има собствен бранд..
И това е промото
За клипчето от Ханде:
Слънце, помислих, че е за Nocturne нещо, с техния сутиен е на един от кадрите, обаче пък ги няма тагнати в публикацията, няма и тагнато списание да е фотосесия към списание...много загадъчно. Grinning
Към това клоня. Така завършва накрая клипа с името й, че все едно ще пуска нещо нейно. Satisfied
Даже много се забави, ако има нещо вярно изобщо. Преди две години се говореше, че ще пуска нейна козметична марка, но така си остана.

Виж целия пост
# 590
Тинче,, има логика .. само агенцията си е тагнала, плюс грим, прическа и прочие.
Дали ще са по-скъпи от Nocturne? Laughing

В Туитър намекват, че Ханде скоро ще има собствен бранд..
И това е промото
За клипчето от Ханде:
Слънце, помислих, че е за Nocturne нещо, с техния сутиен е на един от кадрите, обаче пък ги няма тагнати в публикацията, няма и тагнато списание да е фотосесия към списание...много загадъчно. Grinning
Виж целия пост
# 591
Здравейте, момичета!🤗
Страхотна е Ханде! Икак успя да ни изненада само! 😀
С нетърпение очаквам да излязат снимки от тази фотосесиея с добро качество.
Според мен част от снимките са направени в "червенокосия" период на Ханде. Предположението ми е, че е снимала това за агенцията, нейно представяне /букинг,май го наричат/. Ще видим дали ще се появи на страницата на агенцията й или ще ни изненада с нещо различно.
 🙃
Виж целия пост
# 592
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и положителни емоции Wink

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 593
Здравейте! Grinning




фенски догадки за предполагаемия нов проект на Керем Thinking

https://twitter.com/gdl_51/status/1782537645366677821
Историческата епоха на турския фентъзи римейк е Империята
Османски 16 век (1501 – 1600).
.. #КеремБюрсин

Скрит текст:



Лек ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 594
Здравейте, 🌞

Хубав ден на всички 😀
Виж целия пост
# 595
Стори от Ханде:



Скрит текст:


и от Керем

Gift Heart
Виж целия пост
# 596
Премиерата е утре

Виж целия пост
# 597
Да, премиерата се оказа утре, тъй като има разлика между иранския и нашия/турския календар. За тях 05.05 е утре. Grinning Щях да го пиша вчера и забравих, в туитър го изясняваха. Успех на филма!

Днес е Световен ден на книгата и авторското право. Book
 „Четенето ни отнася далече от дома, но по-важното е, че ни създава дом навсякъде.“
Хейзъл Рокман
Виж целия пост
# 598
Flowers Herb Здравейте в деня на книгата!
Да почетем...
Всичко си има тази жена ...







да,... и след прочита обяснимо е скърцането със зъби ... и злобни муцуни!
Шашна ги и с коремчето, и с бюста, а да не говорим за крка и лице.
Та да се потюхкаме, как фамилия Сапанджи ще възприеме сутиена ѝ, хи,хи,хи...
Аз, очаквам подаръка МАВЛЯНА!

Виж целия пост
# 599

Ханде и Гамзе като малки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия