🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 8

  • 14 056
  • 747
# 120
Малко преиграва Месут, ама е голям образ
Виж целия пост
# 121
А вие не вярвахте, че Лейля и Месут ще спасяват Айдан😉
Добра двойка са. Ще станат съюзници занапред на Дахан и ще се вземат😀
Виж целия пост
# 122
Айдан вече е в болница
Лейля и Еко отидоха със серума
Вече чакат...
Лейля пита дали е добре.
Няма грам ревност в Лейля като му говори за Айдан
Виж целия пост
# 123
Е то беше ясно, Лейля никога не е ревнувала Дахан
Виж целия пост
# 124
Екбер изпрати някакъв след Курт
Енвер събрал всички и нещо обяснява
Малък каинчо и той там
Енвер търси след хората си портата
Виж целия пост
# 125
А дано го намери
Виж целия пост
# 126
Енвер започна да убива
Мафиот си е Енвер
Накара портата да остане, но дали се усети че е той или не незнам
накара японеца и Вятъра да изнесат трупа
Виж целия пост
# 127
Малее как го носят трупа
Тия двамата колко са смотани
Виж целия пост
# 128
Натовариха трупа в багажника.
Вятъра бая се стресна
Тази серия прилича на зле написана комедия до тук
Всички малко или много преиграват
Дах е още в болницата при Айдан, тръгна
Лейля остана да стои до леглото й
Виж целия пост
# 129
Айдан се събуди
Виж целия пост
# 130
Айдан се събуди и пита Лейля какво прави там
Айдан се ядоса че Дахан е викнал Лейля
Той й обясни, че Лейля е донесла серума и е спасила живота й
Виж целия пост
# 131
Айдан пак мрънка, не стига, че тя я спаси
Виж целия пост
# 132
Майка й дойде
Много е разстроена
Айдан й каза че е добре
Лейля нещо обяснява на Еко за сърцето си.
Дахан благодари на Еко и Лейля
Лейля показва на Дахан лаптопа
Виж целия пост
# 133
Лейля даде лаптопа на Дахан
Виж целия пост
# 134
Той май Еко я убеди да го дадат на Дах. а не на полицията.
Еко и Лейля и Дахан си тръгнаха от болницата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия