Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 51 991
  • 756
# 120
Вчера за пореден път си говорихме с половинката, че телевизорът работи, но ние всъщност не гледаме. От време на време поглеждаме за какво викат толкова и се вглеждаме само за да видим кого ще изгонят и ако има някой мастър клас или нещо по-смешно.
Та това води ли се, че сме фенове и гледаме?
Виж целия пост
# 121
Полуфенове сте и не сте единствени.. и аз снощи, гледах с едно око. Не ни стига напрежението и нервите през деня, ами и вечер, когато искаме нещо разтоварващо и забавляващо, само се напрягаме от крясъци , дране и клане..
Виж целия пост
# 122
Обърнаха го на ББ, даже се шегувахме у дома, че ББ е започнал без да разберем 🙄.
То крясъци, истерии, тук таме някоя изсипана чиния или летящи бриоши....
Виж целия пост
# 123
Симона само преписва. Толкова ли нищо не знае.
Виж целия пост
# 124
Симона само преписва. Толкова ли нищо не знае.
То си й личи, че нищо не знае..Ама и другите даваха безуми отговори..Чоткин даже на италиански прописа, но пак даде грешен отговор Laughing
Виж целия пост
# 125
Смятам, че Стефани нарочно избра да се размени с Митко, за да изглежда по-мила и добра. Или е просто сценарий.
Виж целия пост
# 126
Чоткин с всеки епизод става все по-противен.
А можеше да обере овациите за положителен герой.
Във всеки отбор си има саботьори - по сценарий.
Още не мога да отгатна кой ще си ходи днес.
Ако шеф Ангелов преди да изгони някого първо го хвали, би трябвало да е Станислав.
Такъв развой пасва на станалото в предишни сезони.
Виж целия пост
# 127
Царина е от моята партия /ПТР/ - питка, туршия и ракия Flowers Four Leaf Clover
Лоша дума да не сте казали за нея Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Аз сега започвам да гледам и ме е срам да ги гледам всички тези.
Май няма да ги догледам.
Виж целия пост
# 129
Ангелов да не вземе да изгони Николчето?!.... Flushed
Виж целия пост
# 130
Очертава се скандал между Чимидова и Стефани, защото Чимидова явно е наредила Нинов.
Виж целия пост
# 131
Сега вече си мисля, че май Никол ще изгори. Толкова сълзи🤔
Виж целия пост
# 132
Знам, че масата тук не харесват Никол, но на мен някак ми стана симпатична след всички откачалки, които вкараха в предаването при Червените. Надявам се, че няма да я изгонят, защото тя е една от най-подготвените там, ще е тотално нелепо.
Виж целия пост
# 133
И аз имам такива съмнения, щом Симона така реве, а и каза, че са най-близки..
Сигурно Никол си има ангажименти в Испания и затова ще я махнат..ее, а аз гласувах за нея..
Виж целия пост
# 134
Стефани все повтаря за отношението на бившия й мъж към нея, което било под формата на насилие. Тя ми изглежда тотално изпушила и няма да е зле да отиде на терапия, за да се укроти и успокои малко, а не да изпада в абсолютна криза всеки път, в който някой й каже нещо, което на нея не й харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия