Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 51 990
  • 756
# 705
Не е истина колко ме дразни Бонка, наистина. Мнение със закъснение, но е валидно на 101 %.
Виж целия пост
# 706
Ха, Никол взе от Сарамандов омлет, за да си издаде сушито.
После ще изгонят Сарамандов, щото Никол за пръв път я замеряли с нещо....горката тя.
Виж целия пост
# 707
Може и Михаела да изгонят. Но мобже и никой да не изгонят. Като ги гледам нищо няма да издадат.
Виж целия пост
# 708
Може и Михаела да изгонят. Но мобже и никой да не изгонят. Като ги гледам нищо няма да издадат.
Именно, и както предположих затова реват.
Колко са прозрачни, да не говорим за прозрачният им сценарий......
Виж целия пост
# 709
Струва ми се , че на шеф Никола шишчетата бяха  с леко прегорели ивици от скарата. ( аз не съм виждала такива по ресторанти ) Цялото предаване е голяма бутафория .
Виж целия пост
# 710
Много се надявам, че Никол ще е аут.
Виж целия пост
# 711
Много се надявам наглата Михаела да си ходи и да спре да саботира Никол.
Виж целия пост
# 712
Никол много можела, но все не можела да го покаже...
Виж целия пост
# 713
Хаха с глас се смея, Виктор А. напуска шоуто. 🤣 🤣 🤣
Виж целия пост
# 714
Прави ми впечатление , че няма никаква хигиена на готвене в тоя формат -премятат омлети с ръце , сополи над тенджери , Чоткин бърше ръце в панталона и после завива суши ….. . Поне малко култура по отношение на храната и приготвянето и да има . Пф по-добре да не се гледа тоя абсурд.
Виж целия пост
# 715
Тя Михаела съботира всички. Много противна личност.
Виж целия пост
# 716
Хаха с глас се смея, Виктор А. напуска шоуто. 🤣 🤣 🤣
Аз какво ви казах?
Типично по Тупаревски.
Снощи в промото реват за шефа все едно е станало нещо фатално, то се оказва поредната измислена драма.
Никак не беше трудно.
Виж целия пост
# 717
Мери, като гледах промото си помислих, че може нещо здравословно да му случило..
Обаче с хвърлянето на куртката и аз започвам да плача, ама от смях.
Виж целия пост
# 718
Жалка сценка направи Ангелов, страшна простотия. Избрали най-некадърните от кастингите, изгониха можещите и сега той се прави на скандализиран, че се справят зле.
Виж целия пост
# 719
Неслучайно казвам, че сценарият ми е до болка познат, предвидим, затова и точно това предположих в началото на епизода, след като се оказа, че има ново меню беше ясно, че ще се издънят, после вече беше лесно.
Затова и Чоткин ще е на финал, колкото и на съфорумника да не му се вярва. Blush
Шоу, това е.
/Не подценявам готварските умения на Чоткин, естествено/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия