(2) Турски сериали без собствена тема в платформата

  • 76 670
  • 737
# 450
Безгранична

Тозии епизод беше добър наистина, тъкмо се бях отчаяла.. Гледах трейлърй зя следващия и да не би да е примерно месеци след случилото се защото Халил се беше оправил вече....
😘😘😘
Виж целия пост
# 451
Прехвърлих Безграничната и Черно сърце, наистина първият беше добър епизод. Но много врагове много нещо се навъдиха, признавам, че не ги знам онез двама льольовци от кои са добри, лоши?

Рейтингите и на двата сериала са стабилно надолу наистина. Може би заради футбола, може би друго, на мен лично ми писна да няма никаква светлина, всички станаха лоши. Кой първи ще се отвърне явно не Явуз, а Лейля? За Айше просто нямам какво да кажа. Искендер, и героя и артистът винаги са ме дразнили все е лош, подмолен в ролите си.

Противно на всички, мен Недиме не ме дразни, или поне не толкова, колкото Нергиз, която винаги е била отврат.

Време е да започнат поетапно да разкарват лошите, Дидем наистина е ужасна, нищо добро няма в нея, зла, нагла и завистлива. А тази в кафенето от кои го играе не разбира, както и новият братовчед, нали уж и той да не е от най-лошите?
Виж целия пост
# 452
Безгранична

Още не съм изгледала епизода със субтитри ,и не мога да коментирам генерално ,но епизода не заслужаваше този рейтинг със сигурност.Но заради  трите мача ,отделно и ужасните фрагове с Дидем .Безгранична беше най-потърпевша от към рейтинг.Не знам дали въобще ще се възтанови.Времето ще покаже или пък NOW и тях ще ги резнат.

janakrasi Есма е от добрите.Приятелка на Зейнеп.Като гледам ще помога в следващя епизод на ХалЗей.Бартовчеда не знам защо но си мисля че не е толкова лош ще видим.Колкото до Дидем  ужасно противна женица.Нагла и отвратителна .Мислеше че ще изиграе Зейнеп,но удари на камък .Злобна змия.Ще коментирам повече като го изгледам със субтитри .
Виж целия пост
# 453
Безгранична
Момичета, здравейте!
Далече съм и не мога да гледам серията. Кажете ми Зейнеб ожени ли се за оня наглец Каан, че трейлърите ми разбиха сърцето.
Виж целия пост
# 454
БезграничнаМомичета, здравейте!
Далече съм и не мога да гледам серията. Кажете ми Зейнеб ожени ли се за оня наглец Каан, че трейлърите ми разбиха сърцето.
Безгранична
За съжаление да 😥
Виж целия пост
# 455
Безгранична
Момичета, здравейте!
Далече съм и не мога да гледам серията. Кажете ми Зейнеб ожени ли се за оня наглец Каан, че трейлърите ми разбиха сърцето.
Безгранична
За съжаление да 😥

Майко мила, ЖДНС

Благодаря *Ани*
Виж целия пост
# 456
Далечен град

Както и очаквахме, Боран планирал всичко и затова Аля е там...
Сцената с Джихан и  гледането на Боран на видеото заснето преди смъртта му, беше много красиво изиграна от Озан. Жестовете, мимиките на лицето-безсилие, мъка, тъга...чудесно пресъздаде образа на  безсилния Джихан пред молбата на починалия си брат и неговото желание.

Излязли са снимките за новия епизод, качвам ги.

Виж целия пост
# 457
От мен и озета на епизод 4:

Далечен град:

Алия отхвърля условията за брак, предложени от Джихан. След това Джихан Албора не оттегля жалбата си и Аля е изпратена в съда за разглеждане.
Научавайки, че Алия не приема условията за брак на Джихан, Садакат изиграва последния си коз, но вместо да смекчи Алия, тази ситуация ядосва Алия още повече.
Знаейки, че Алия ще се яви в съда, Демир възприема тази ситуация като възможност и се опитва да убеди Алия да му сътрудничи. Ще приеме ли Алия предложението на Демир и ще сътрудничи ли на врага на Албора?
От друга страна, Еджмел продължава да крои различни планове за свалянето на Джихан и назначаването на неговия син Шахин за глава на Албора. Той затваря всички търговски пътища на Джихан и заплашва компаниите, принуждавайки ги да се оттеглят.
Ще успее ли Джихан да разбере кой му пречи на работата, чичо му Еджмел Албора и каква сила стои зад него? Ще приеме ли Алия предложението за брак и ще се събере ли отново със сина си? Или ще влезе в затвора и ще се сбогува със сина си Джихан-Дениз?


Кой ли стои зад нападенията над Албора? Защото за мен не е само чичото от затвора. Има някого над него и очаквам в бъдеще да се появят нови врагове. Интересна е линията и със семейството на Айля. Защото тези от Канада не са били истинските й родители. Дали тя ще се съгласи да сътрудничи на Демир?
Хареса ми последния епизод. Невероятна игра на всички. Бабет ми иде да я удуша, ама играе жената брех😀
Виж целия пост
# 458
Виж целия пост
# 459
Безгранична любов

Какво да кажа... думи нямам за последната серия. Много силна. Четох много подобни коментари и след като я гледах, се уверих. Силни характери, силни положителни герои и също толкова силни мерзавци- като образи. Браво!
Дидем все повече си показва подлостта- как засегна и Еданур по болното място.
В семейството на Каан всички са изключително отвратителни. Имам малка надежда само за братовчед му.
Зейнеп- жертвоготовна. Но и готова за битка. Погледът и, когато Каан и подаде ръка да се качи в колата и тя я отхвърли- убийствен.
Сцената, в която Халил бленуваше за Зейнеп и си я представяше ефирна като ангел докато го изтезаваха бе трагична, но също изключителна. Да, така ги учеше майорът- да си представят скъпите си хора, за да издържат.
Думите на Фикрет "Всички сме смъртни, но любовта е безсмъртна" са мото на този епизод за мен.
Виж целия пост
# 460
Безгранична

oncee
За това най ме е яд че толкова много падна рейтинга .Ама прекалено много.От примиерата не е имало толкова нисък.И ще ме е много яд ако другата седмица не се повиши😑
Епизода беше един път.Както казах актьорската игра беше на друго ниво.Но заради лош PR спред мен и ужасни фрагове с бременноста на Дидхо хората се разочароваха ,а в добавка и мачовете , и някви малумници уж "фенове "на сериала го бойкотират в twitter.Абе пълни идиотщини🤦
Дидем съм казала от ден едно страшна лицемерка и мазница 😐.Това с Еда беше върха и наглата и усмивка.Заслужаваше Сема да и разбие лицето честно 😒Никой не я търпи но тая продължава да се бута при Халил.Той и каза че няма място в живота му и тая отива при  Зейнеп козата 😂Ама не очакваше отговора на Зейно .Направо я разката ,особено като и каза че ако и се случи нещо тя ще отгледа детето като нейно😁Иначе лошите станаха повече от добрите.Това не ми харесва.Ще видим следващия епизод какво ще стане.Оня ненормалник  Каан май ще се пробва да нападне Зейнеп 😮‍💨Яд ме е и  за Явуз много как можаха така и неговия образ да развалят заедно с Лейла.Ужас направо .
Виж целия пост
# 461
Безгранична
Ани, да, Явуз не върви на добре. Цялото им семейство са отровни.
Виж целия пост
# 462
Далечен град

Успях и аз най-накрая да изгледам епизод 3. Предколедните пътувания малко ме дръпнаха назад, но започвам да наваксвам. 😀
Момичета, трябва ми родословно дърво на двете семейства - Байбарите и Албора 😀 Не се оправям🫣 Просто да се направи една схема кой за кого се е оженил, кой кого е убил и кой се е самоубил, абсолютна каша.🤯
Бабата много ме дразни, голяма насилница и агресорка, точно като майката на Шахин😡 не мога да повярвам едната как се отнесе към бременната си дъщеря, а другата към любимия на детето ѝ.
Много ми е интересно и защо са се разделили Наре и Шахин. Толкова мъчно ми стана за Кая след като Зерин му каза, че не го иска Sad
Иии сега да видим дали ще имаме сватба 🫢
Виж целия пост
# 463
Шугарче, според мен са ги разделили, заради войната между семействата. Всеки иска да е начело на Албора. Бабет е сложила брат си в затвора, а Шахин е негов син. Няма да допусне връзка между тях и той да влезе в семейството ( не че той вече не е, де, ама това е друг въпрос😀). Мисля, че Алия ще приеме предложението на Джихан, за да работи с Демир. Поне в началото. Тя в момента ги мрази. Интересно ми е и какво е предложението на Демир. Очакваме довечера да видим дали новият епизод ще счупи още рекорди в рейтинга😀

Далечен град- епизод 4- кратък откъс.



Мислиш ли,че ще седна срещу теб и
ще вечеряме? Защо сме тук?

Ако не ти харесва,можем да отидем на друго място.

Ще успееш ли да ме впечатлиш, довеждайки ме на такова място? Ще се хвана ли на този номер?
Аз тийнейджър ли съм?
Ти тийнейджър ли си?

Тийнейджърите не ходят по такива
заведения.

Джихан аз няма да седя на една маса с теб и да се веселя. Няма да ям това, дойдох и донесох условие за сина ми...
Искам да си тръгна по-бързо. Каквото има да казваш, казвай.
Слушам те. Не смей да ми казваш, хайде да се оженим!

Настоявам за това.

Недей! Какво означава,че настояваш?
От къде се взе изведнъж това?
Каква е тази молба?

Аз не искам Алия...

Ще се ожениш не по своя воля ли? Защото майка ти иска това, нали? Ти дете ли си?

Трябва ли да кажа,че географията e съдба?! Какво искаш?

Джихан,опомни се, аз съм жена на Боран!

Боран вече не е жив...
Виж целия пост
# 464
Йо, ама Садакат е сестра на бащата на Шахин или по-скоро бащите на Шахин и на Джихан са били братя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия