Рисуване за начинаещи и не само - 12

  • 21 012
  • 744
# 360
Сигурно като изсъхне, ще е ок.
Тя вероятно трябва да се смеси с някакви бои, иначе ще е едноцветна. Но не знам какви се използват - дали акрилни или маслени, или някакви други. Това е важно, защото може да повлияе на крайния резултат.

От друга страна, може цветята да се направят едноцветни и като изсъхнат, да се боядисат - предполагам, че така също ще стане.
Виж целия пост
# 361
Сигурно като изсъхне, ще е ок.
Тя вероятно трябва да се смеси с някакви бои, иначе ще е едноцветна. Но не знам какви се използват - дали акрилни или маслени, или някакви други. Това е важно, защото може да повлияе на крайния резултат.

От друга страна, може цветята да се направят едноцветни и като изсъхнат, да се боядисат - предполагам, че така също ще стане.
На опаковката пише, че може да се смеси със всякакви, аз ще опитам както казваш да ги направя първо с бяло и след това да сложа цвят тук-там гледах едни цветя много ми допадат, нежни са ми Hug нещо подобно ще опитам
Скрит текст:
.
Виж целия пост
# 362
Тук съм. Следя ви.
Но не съм рисувала кой знае колко. Нещо нямам време напоследък. И мотивация...........

Снощи се занимавах с акрилни бои.


Pamela09, аз за релеф съм ползвала паста Рафаело. Мисля, че може да стане за показаните цветя. Не мирише лошо.
https://lorkaart.bg/product/41/pasta-rafaelo-125-gr.html
Иначе другите, по-триизмерните, които съм виждала да правят от структурираща паста, май е някаква друга пастата.
Виж целия пост
# 363
Харесва ми, изглежда много интересно Purple Heart

Получих празната палитра от Тему - супер е. Малко се огъва, но това е защото е голяма. Тя беше подарък при поръчка на други неща за 80 лв, така че уж е безплатна. Но и да не е съвсем така (в смисъл, че може някой от другите продукти да е със завишена цена), пак би била по-евтина от палитрите, които се продават по нашите сайтове:

Виж целия пост
# 364
Момичета, доволна съм! След като установих, че няма да стане като на снимката, седнах и нарисувах грозда както ми се струва правилно. Мисля, че се получи наистина добре.
Виж целия пост
# 365
Изглежда много слънчева и ярка!
Виж целия пост
# 366
Тези дни и аз все на грозде попадам как се рисува.
Много хубаво е станало.
Виж целия пост
# 367
Aз също имам снимки на грозде от преди около месец и мислех да ги рисувам скоро. Моето е във фруктиера и няма листа, но пък има и праскови.
Виж целия пост
# 368
Вчера съм с играчка:
Виж целия пост
# 369
Много ми харесват всичките ви неща.
И аз от скоро се върнах към акварела и прая детска книжка.
Странично от нея преди няколко дена завърших тази костенурка.
Виж целия пост
# 370
Супер е! Обичам костенурки Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Много сладка костенурка! Какъв формат е?
Виж целия пост
# 372
Не е ли върху скечбук - виждам ръб?
Виж целия пост
# 373
Аз виждам два ръба, но и скечбукът може да е 5х5 или 20х30 в затворено състояние.
Виж целия пост
# 374
Ох, реално е върху 3 парчета от картон.
ПРавя детската книжка в мащаб 1:1 (коaто режа двете страници заедно и е около 50х27см) и като изрязвам картона ми останаха някакви парчета.
Ръбът реално е другото парче, че не се събрах в едно. Иначе е около 15х20см може би, оставих я вкъщи Simple Smile

Много сладка костенурка! Какъв формат е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия