Пубертетът при момчетата - тема 16

  • 46 193
  • 769
# 450
Премиерата ще е на френския филм "Top Floor". По кината ще е от 27.09.
И по БНТ, от 29.09 сериалът "Тревожност". Той участва в 4 серии, но не знам нито кога ще са сериите му. Иначе препоръчвам филма. Поне при нас подейства много надълбоко. Четохме и двамата сценария и плакахме (не се майтапя)
Виж целия пост
# 451
Осмокласникът си е избрал скъсани дънки за първи учебен ден в новото училище. Нямам нищо против, и ние сме ходили така; ще бъде със спортна риза отгоре. Проблемът е, че той носи почти само спортни гащи, на ластик, а дънките са с копчета. Чудя се ще си може ли си ги закопчава с неговите пръсти, дебели като кебапчета, много е несръчен. Иначе добре стоят.
Виж целия пост
# 452
При нас униформата е задължителна. То и хубаво, че е задължителна, че иначе не можем да тръгнем посмъртно
Виж целия пост
# 453
Осмокласникът си е избрал скъсани дънки за първи учебен ден в новото училище. Нямам нищо против, и ние сме ходили така; ще бъде със спортна риза отгоре. Проблемът е, че той носи почти само спортни гащи, на ластик, а дънките са с копчета. Чудя се ще си може ли си ги закопчава с неговите пръсти, дебели като кебапчета, много е несръчен. Иначе добре стоят.
Да започва да тренира закопчаване отсега. Не се присмивам, защото синът ми също е ужасно несръчен и още помня драмата с връзването на връзките за обувки...просто не успяваше да схване и не успяваше...до много късна възраст аз го връзвах сутринта, а ако се развържеше връзка по време на училище, просто ги тикаше в маратонките.  Обаче веднъж на тренировка си загубил обувката и треньорът го заплашил да не го пусне да тренира, ако не се научи. За седмица успя.
Виж целия пост
# 454
Eva+, моя син е на 9, със зор криво ляво ги връзва тия връзки, ама е мъка...
Открихме модел на Адидас, Терекс, със механизъм, и настана голям кеф!
Виж целия пост
# 455
Моят син не знам, какво прави, но дънките си ги слага и сваля закопчани. Нямат ластик. Първият път ги закопчава - копчета, цип и после като ги хвърля за пране все са си закопчани до горе.
Виж целия пост
# 456
Ева, то си е смешно. А връзките са на възел. 45 номер.
Виж целия пост
# 457
На предпоследната ваканция, на която бяхме тримата, на всяко излизане от апартамента, чакахме по 10 минути младежа да си завърже връзките на маратонките.
Виж целия пост
# 458
Като по-малък носеше дънки, носих да им слагат тик так копчета, че беше вързан в ръцете. Обувки също само с лепки купувах.
Скоро - преди около 2г да е било, го научих да връзва вързанки. Научи се де...После ломотеше защо не съм го била научила по-рано Rolling Eyes ..да бе, не съм пробвала сякаш..пуберска работа. Ми мен един Иванчо в детската градина ме научи да връзвам ружки - една и две ружки Laughing
Виж целия пост
# 459
И аз да си призная, че моят син не може да връзва връзки. Много пъти го виках да го науча - абсолютно отказва. И съответно всички обувки са с лепенки с изключение на маратонките за хокей (защото там след 35-и номер вече няма с лепенки). Иначе панталоните и ризите за училище (ходи със строга униформа) закопчава без драми, ама тези пусти връзки…

Една виртуална почерпка от мен - синът ми навършва 12 години днес и му е първият ден в гимназията. 🧁🎂🍮🍦
Виж целия пост
# 460
Честито, Нединка!
Виж целия пост
# 461
Връзва се, но толкава хлабаво, че след 10 метра са се развързали.
Доста често го спирам, да си завърже обувките.
Виж целия пост
# 462
Честити 12, Нединка! Жив и здрав да е момъкът.
Виж целия пост
# 463
  Честит да е синът ти, Нединка!
Моят може да връзва, ама предпочита с лепки.
Виж целия пост
# 464
Честит да е младежа на Нединка!

Много ги жалите тези младежи Simple Smile
От втори клас се връзва сам, няколко месеца влачеше връзките които често се развръзваха. Неволята учи много бързо Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия