🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 9

  • 17 324
  • 736
# 150
И аз мисля, че другите знаят за срещата. Може наистина да скрият, че не е умрял. Така комисаря няма да разбере кой е помогнал за случая с децата.

Скрит текст:
Много ми е любопитно Зомбори как ще направи Майкъл Джексън
Виж целия пост
# 151
Според мен комисаря им е най- малкия проблем.
Сега вече  Дахан е в полезрението братята, а те са много по-страшни от комисаря.
Ясно е, че не мъртъв, но е интересно какъв ще бъде следващия им ход.
Скрит текст:
Аз няма да гледам тази вечер капките. Имам деца на гости, които гледат детски. Grinning Ще разбирам от вас кой как се представя.
Виж целия пост
# 152
Момичета, трея не е шега.
Просто хората се шегуват относно логото на трея -Дахан е мъртъв и коментират, че днес е 1ви април. Трея си е реален. Явно просто за хващане на интереса така го представят. Разбира се, главния ни няма как да е умрял. То трябва да свърши сериала. За това и хората се шегуват явно, че това е невъзможно.

Скрит текст:
Наско си беше Наско. Хубаво беше, но Наско.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 153
Естествено, че няма как да умре. Нали ще се разправя с тоя Метин Шенай.

Скрит текст:
Наско си беше Наско, но ми хареса
Йо заедно сме писали за Наско. Пълно единодушие
Виж целия пост
# 154
Следващата мисия🔥



Скрит текст:
Елена беше страхотна. Дано най-накрая я оценят подобаващо👍
Скрит текст:
Виж целия пост
# 155
Мен ме стегна сърцето като я гледах Айдан в какъв шок е от новината, че Дахан е умрял


Скрит текст:
До тук само Елена ми хареса, страхотнае.
А тая Джулка е пълен провал
Виж целия пост
# 156
Здравейте момичета, 
И аз съм с Вас, Simple Smile
Ооо, няма шанс гл.герой да го батисат....
Скрит текст:
ужас са всички, Наско ми хареса,но си е той...Елена е супер, Марчето и Джулка ме дразнят
Виж целия пост
# 157
Айданката имаше ефектна реакция. Много задобрява Сумейето. И в игра с очите.

Скрит текст:
И на мен до тук Елена ми хареса най-много. Наско си пя като Наско. Иначе си го харесвам, но той от гласа си няма да избяга никога
Скрит текст:
Виж целия пост
# 158
Сумейето много бързо задобрява. Има разлика от 1-ва до сегашните серии. Даже е и по-хубавка
Скрит текст:
Да видим Аръков какво ще направи...не съм оптимист
Виж целия пост
# 159
Че не е мъртъв, не е, но не знам дали ще инсценира смъртта си.
Представяте ли си какво ще причини на семейството си?
Не знам...може и просто да го измъкнат.
Все пак Коркут му каза,че ще го погребе жив.
Няма да е проблем да го извадят.
Аз пък мисля,че Сумие и в началото си играеше много добре.
На мен много ми харесваше тяхната игра с  погледи.Даже сега ми липсва!
Скрит текст:
Превключихме на Капките. Аръков беше много зле. Grinning
Виж целия пост
# 160
И аз харесвам Сумие, много изразителност има в лицето и ....
Скрит текст:
Дуа Липа с яки бицепси, иначе старае се Ивчо, но не му се получава....чакам си Зомбори Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Никой не казва, че е играла зле, просто си личи израстването на това момиче в движение.
Скрит текст:
Аръков не ме изненада. Да видим Християна
Виж целия пост
# 162
Оо да, определено разлика има. Станала е много по-убедителна в образа, колкото и да е луд този образ😀
Като цяло във всички има израстване. В сестрата също.

Скрит текст:
Харесах Аръков много. Аз не съм запозната с Дуа Липа и нейното творчество, но пък Аръков ми хареса😀
Скрит текст:
Виж целия пост
# 163
Добре, казвам си мнението! Hands V
Аз пък не виждам израстване. В началото ми въздействаше много повече.
В последните серии не успява да ме впечатли.
Може и да е заради ролята, но в първите епизоди за мен беше по- убедителна.
Аз лично я чакам да се завърне.
Виж целия пост
# 164
Сумие си играе добре, но то това играе ли се. Имам  забележки само на две места, но то и с монтаж може да се оправи. Не е виновна тя.

Аз имам едно голяма притеснение и ще си го споделя. Това написаното от Бирсен не ми звучи като да се разделим с Курт. Мисля си най-лошото, но ме е страх да го изрека. Какви обяснения имат да не дават иначе освен за главния. Дано не съм права. Надявам се, че саво аз имам това усещане от написаното, защото никой нищо не коментира.
Скрит текст:
Аз точно почнах да гледам капките. Досега нищо не ми харесва. Предстои ми Елена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия