🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 9

  • 17 324
  • 736
# 180
Мюдюр:



Скрит текст:
Хареса ми и Панайот. Очаквах да е много зле. То се постара в тембъра на Карас. Тази вечер: Зомбори, Елена, Иво и Панайот. Тези ми харесаха.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 181
След 1 час е рожденичка


Скрит текст:
Харесаха ми Владо, Елена и Християна
Виж целия пост
# 182
Браво👏
Скрит текст:
На Зомбори. Но смятам, че Елена за пореден път е ощетена. Представи се по-добре от останалите на първите места- Аръков, Християна и Панайот. Тя всеки път се справя добре и все е ощетена. Явно не е толкова познато лице и в това е причината. Хората, които не са гледали Ол Инклузив и не ходят на театър не я знаят. Жалко
Скрит текст:
Виж целия пост
# 183

Голяма красавица.
Скрит текст:
Владо беше мега. С право се класира първи.
Виж целия пост
# 184
Скрит текст:
Браво на Владо!!!
Уникален!
Изпя го още по-добре!
Виж целия пост
# 185
Добро утро! Coffee

Днес Сюмейе е рожденичка и навършва 25 години!

Да е жива, здрава и много щастлива!
С пожелание за много професионални успехи!


Виж целия пост
# 186
Добро утро! Coffee
Честит рожден ден на Сумие! Birthday
Да е здрава,щастлива и успешна, и все така усмихната! Flowers Tulip Flowers TulipFlowers Tulip

Виж целия пост
# 187
Здравейтееее, момичетааа! След дълги два уикенда обикаляне Чорлу, Одрин, Текирдаг най-сетне се завърнаххх!!! Изгледах двете серии наведнъж, но докато ви изчетаааа 😂😂
Определено съм разочарована от миналия петък, а от този - доволна…
Притеснена съм от тази информация за напускането на някой от главните…
И си имам любим момент от серията

И спасяването на Курт и великолепната четворка Heart
Виж целия пост
# 188
Рони, добре си се завърнала! Като имаш време мини да разкажеш и да споделиш впечатления! Hug
О, моментите с Енвер и каинчо Дахан  са ми любими!!! Kissing Heart
Виж целия пост
# 189
Рони, добре дошла отново при нас.
Предполагам си си изкарала добре.
И нашите впечатления за последните два епизода са същите.
Да се надяваме, че последния лош епизод е зад гърба ни и ни очакват само вълнуващи такива.

Какво ще кажеш за нашия психопат?
Неговата лудост е на друго ниво
Виж целия пост
# 190
Вчера забравих да кача социопола за тази седмица.
Чаатай е на 8ма позиция.
Виж целия пост
# 191
Добро утро!
Честит рожден ден на Сумие!
Вчера забравих да кача социопола за тази седмица.
Чаатай е на 8ма позиция.
Да се чуди човек това как е възможно. За човек, който е качил два емотикона за последните месеци е направо чудо.
Виж целия пост
# 192
Добро утро!
Честит рожден ден на Сумие!
Вчера забравих да кача социопола за тази седмица.
Чаатай е на 8ма позиция.
Да се чуди човек това как е възможно. За човек, който е качил два емотикона за последните месеци е направо чудо.
Гери, не знам дали помниш, но в Medcezir имаше една такава реплика на Мерт:
" Тая харизма продава ли се някъде? Ако се продава, аз искам да си купя поне 100 кг!"
Та, аз така си го обяснявам- харизма! Kissing Heart
Виж целия пост
# 193
Гери, той може да е качил два емотикона, ама ние не спираме да пишем за него и колко още са като нас. Пишем, търсим информация, не се спираме, та той благодарение на нас феновете е на това място.

С ваша подкрепа тази година отпразнувахме рождения ден на Sümeye с даренията, които направихме за KA ÇUV.
Искахме да споделим сертификата от дарителската ни кампания с вас и Sümeye.
Честит рожден ден на теб.
Толкова се радвам, че се запознахме! ❤️



И една торта от нас
Виж целия пост
# 194
Реакции Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия