Лидл 183 - Априлска великденско-предпразнична

  • 69 756
  • 824
# 255
У дома се харесаха фалафелите.
Виж целия пост
# 256
Момичета, опитвали ли сте фалафелите в Лидл? Дали са вкусни?
Едните бяха малко по-невкусни от другите, но и двата вида не бих повторила.
[/quote





Благодаря danaeka и Monadirs!
Виж целия пост
# 257
Като ми се доядат фалафели купувам от арабите суха смес и пържа.
Стават страхотни, а не някакви замразени полуфабрикати.
Виж целия пост
# 258
Например котешката тоалетна в Германия е съвсем прилична, а тук е някаква кал, която не става за нищо.
Същата марка ли е била или различна? Thinking Еднакви марки би трябвало да са еднакво качество.
Виж целия пост
# 259
Например котешката тоалетна в Германия е съвсем прилична, а тук е някаква кал, която не става за нищо.
Същата марка ли е била или различна? Thinking Еднакви марки би трябвало да са еднакво качество.
Същата марка. До скоро всичко котешко беше само с марка Кошида. Напоследък май се появиха и с други имена. В Германия беше светъл и добре абсорбиращ бентонит, а тук тъмен и става на кал вместо на топки, които да се отстранят. Просто местните производители пълнят опаковките. То киселото мляко в Пловдив и София се различава (една и съща марка и масленост), какво остава за тежки и обемисти неща като котешка тоалетна.

Скрит текст:
И в ДМ в началото караха котешката тоалетна от Германия, но после видяха, че е по-евтино да я взимат от тук. Вече не става, а пакетите са съвсем еднакви.
Виж целия пост
# 260
Брошура за магазините на Екзарх Йосиф, Мария Луиза, Васил Левски … ска 5 - гр. София

Подарявам:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 261
Момичета, опитвали ли сте фалафелите в Лидл? Дали са вкусни?
Любими са ми - правя си ги на фурна и много ми харесват!
Виж целия пост
# 262
Ползвам бетонит само от Лидл, не знам за каква кал говорите.. Чистя всяка сутрин.
Виж целия пост
# 263
Ползвам бетонит само от Лидл, не знам за каква кал говорите.. Чистя всяка сутрин.
Скрит текст:
Само да кажа, че ако голямо коте пишка толкова, то бих се разтревожила сериозно. У нас има "топки", които едва се побират в лопатката, а най-малките са поне 3-4 пъти по толкова. И да, бентонитът от Лидл не може да абсорбира количеството. Дори това, което показваш би трябвало да е една цяла топка, а не раздробени парчета.
Виж целия пост
# 264
Да, мъжкият има проблем с песъчинки и пишка по-често в малки количества. Това е само пример, трима пишкат в голяма тоалетна и никога не съм имала проблем при ежедневно почистване.
Ползвам бетонит само от Лидл, не знам за каква кал говорите.. Чистя всяка сутрин.
Скрит текст:
Само да кажа, че ако голямо коте пишка толкова, то бих се разтревожила сериозно. У нас има "топки", които едва се побират в лопатката, а най-малките са поне 3-4 пъти по толкова. И да, бентонитът от Лидл не може да абсорбира количеството. Дори това, което показваш би трябвало да е една цяла топка, а не раздробени парчета.
Виж целия пост
# 265
Подарявам купони
Скрит текст:




Виж целия пост
# 266
И аз не съм доволна от лидълската тоалетна. Става ми на големи бучки, едни размити, нищо общо с тези от снимката. Трудно се почистват. Отделно, ако паднат топчета навън и някой мине с мокри чехли...Преди години беше една по-светла на цвят, нея я ползвах. Сега купувам силиконова от зоомагазина.
Виж целия пост
# 267
Здравейте,

ако сте опитвали този продукт:


може ли да кажете дали прилича на сгущенката (като консистенция и вкус):
Виж целия пост
# 268
Подарявам седмични купони. Който иска, да ми пише.
Виж целия пост
# 269
Здравейте! Издирвам едно парфюмче от зимната колекция, защото не си го купих и сега много съжалявам. Казва се Cotton Blue, имитация на Лайт Блу на Долче и Габана. Ако, случайно, някой го има и не го иска, моля да ми пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия