Пазаруване от about you - тема 28

  • 68 671
  • 804
# 180
Жестоки са! Стрела в сърцето.

Цоп и аз, не ми се получва снимката, но  налични от преди -сако, колан и тениски са същото зелено. На снимката нищо не е като на живо- ни кубинките, ни сакото Sad
Виж целия пост
# 181
Birkenstock чехлите с разделител между пръстите удобни ли са? Знам, че е лично предпочитание, но поне друга марка не намирам да предлагат сандали/чехли за стъпала тип "патешки плавник".
Виж целия пост
# 182
Грозното сабо Бирки са най-удобни Simple Smile Супер грозни и супер удобни. Пак пропускам намалението,само в едни Ozweego се загледах,но за сега съм пас. Всичко си имам и сега цените не са като преди Sad
Виж целия пост
# 183
https://www.aboutyou.bg/p/birkenstock/sandali-s-razdelitel-za-pr … ite-gizeh-3552243
За тези бирки питам.
Виж целия пост
# 184
Как точно изписвате кода за намаление, на мвн не ми го открива?  AYBDAY15
Виж целия пост
# 185
Без 15 в края, само буквите.
Виж целия пост
# 186
Знаете ли дали са спряли да работят с cashway? Миналата седмица си пуснах през тях поръчката, днес не намирам абоут ю в списъка им
Виж целия пост
# 187
И аз не го намирам.
Виж целия пост
# 188
Някой ако иска ваучер за вино на стойност 80 лв. който аз получих след поръча от сайта, моля да ми пише да му го дам.
Виж целия пост
# 189
И аз имам,ако някой иска..
Днес получих роклята по-рано. Много е мекичка,харесва ми оставям я.3 месеца я чаках да падне на тази цена Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Здравейте!
Дойдоха ми две поръчки.Първата миналата седмица с обувки,а днес поръчката от екстра намалението с две рокли.Всичко остава и съм много доволна от полученото.
Обувките са уголемени както и прочетох.Изглеждат много добра изработка.Номер 40 за малко над 110лв:
https://www.aboutyou.bg/p/filling-pieces/niski-maratonki-eva-9268482
Тази рокля много ми харесва и я намирам за по-красива от на снимките.Размер 36 взех и към 35лв излезе.Отговаря си на размера но ако имате по-голям бюст си трябва номер нагоре по мое мнение:
https://www.aboutyou.bg/p/aligne/roklya-felise-8041873
Тази също ми харесва.Дойде доста измачкана но за вискоза нормално.Отговаря си на размера.Цветът е по-наситен от на снимките но пак е хубав(на снимката повече ми харесва).Не знам колко е висок моделът но аз с моите 173 я "вдигнах" повече,което всъщност ми харесва защото на момичето от снимките някак не ми допада как й стои особено набраното по средата,,някак смъкната ми е така роклята.Размер 36 взех за към 30лв:
https://www.aboutyou.bg/p/aligne/roklya-etta-7037214
И пак са ми сложили купон за вино за 80лв.Та и аз предлагам ако някои иска.Тази седмица съм рожденичка и се надявах на купон във вид на намаление ама нищо няма.
Хубава вечер!
Виж целия пост
# 191
Получих прекрасна, но доста малка чанта, ще я върна и ще дебна по-голямата версия. В тази посмъртно се събира телефон, ключове и пормоне и нищичко друго, по-скоро е парти/повод чантичка. Все пак е прецизна изработка и много красива
https://www.aboutyou.bg/p/patrizia-pepe/chanta-s-prezramki-15111194
Дебна този размер на малко по-прилична цена:
https://modivo.bg/p/patrizia-pepe-damska-chanta-cba302-l006-b685 … hov-8051523781510


Имате ли наблюдения на този бранд, изглежда качествен и интересен Koroshi:
https://www.aboutyou.bg/b/shop/koroshi-185487?category=20201
Виж целия пост
# 192
Вчера поръчах тези маратонки за 115 лв на Arkk Copenhagen. Нямам особена нужда от тях, но импулсивно взех решението. Какви наблюдения имате от марката? Отговарят ли на размера? Удобство, качество?
Виж целия пост
# 193
Аз взех тези, първоначално ми се стори че са удобни, но после реших, че нещо не са ми баш.
Щях да ги върна, дъщерята ги обу, реши че и харесват и ги взе, но после като ги подноси, се размрънка и тя. Като че ли идват леко твърдички.
Но пък на теб може да са ти удобни.
Виж целия пост
# 194
Много хубаво не е на хубаво ...
Детайлния оглед снощи установи разлика в кожата на двете обувки. Сега не знам какво да правя 🤔 На лявата парчето покрай ципа стои по- меко и сякаш малко по-тънко, сега като погледнах снимките също се вижда. Останалата част на лявата обувка ми се струва еднаква като дебелина с дясната. Бордото са ми еднакви и кожата е като на дясната.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия