Пазаруване от about you - тема 28

  • 68 671
  • 804
# 360
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО Heart Heart Heart
Виж целия пост
# 361
Нареждам се и аз за код за 50%, ако някоя дама няма да го използва
Виж целия пост
# 362
И аз не успях да хвана по-голям код от 20%, ако някой имам свободенн код за над 20% , моля да го изпрати на лично Simple Smile
Виж целия пост
# 363
KarnaVall,
получи ли код за 30 %?
Да, благодаря на Ив ❤
Виж целия пост
# 364
Здравейте,не мога да следя постоянно😕,какви са тези кодове и думи хващат ли заедно с намалението от 20 % къде се пишат,че искам да поръчам едни маратонки ,ако някой има в излишък моля да метнете и на мен едно рамо с "код" 😇🙏
Виж целия пост
# 365
25% - 70F39CCC
20% - 88783598
Виж целия пост
# 366
И аз моля за код за 50% 🙏🫶🏻. Исках да си поръчам нови маратонки за рожденият ден,че моите се изпокъсаха,но ми даде само 15% и пак всичко ми е скъпо 😢
Виж целия пост
# 367
Благодаря ,🌹😊!
Виж целия пост
# 368
78915318  20%
Виж целия пост
# 369
Моля ви, някой да прати код над 25% 🙏 . Харесах си една чанта.
Виж целия пост
# 370
Кодове за 15% и 30%

Виж целия пост
# 371




Виж целия пост
# 372
Исках да поръчам бермуди на Бершка- не намалени. Изписа му, че кодът не ги хваща...🤔 Абе не стига, че са е...ти марката, не ги намаляват почти никога, ми чак пък и код да не ги хваща...пфу...Някакъв широк модел, какъвто не намирам на други марки, но ще ходи тийнът с обикновени бермуди...айде ще им се не знае и в търговците. И това с тия кодове беше такава излагация.
Имам 2 поръчки от това т.нар.намаление- суетшърт, чорапки и тениска за мен на Адидас и бермуди за синко от днес и от вчера един анцуг Адидас.
Виж целия пост
# 373
Ако все още някой има код 30%,  и няма да ползва, ако желае да ми го пусне на лично

Още се чувствам прецакана с техните контики - едно може, две не може
Виж целия пост
# 374
Даде ми 20%.
Не ми е достатъчен.

Пробвах с втора дума, но вече код няма. Вече ми били дали един, а явно вчера е можело...

Ако някой има за 50% и няма да му е нужен и аз се нареждам на опашка 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия