Пазаруване от about you - тема 28

  • 68 671
  • 804
# 315
Поръчах този анцуг в синьо, появи се моят номер:
https://m.aboutyou.bg/p/adidas-sportswear/obleklo-za-trenirane-e … _campaign=product Имам го в черно и много ми харесва. Ползвах код за 30 %, явно за повече няма да има.
Виж целия пост
# 316
Доволна, за децата са. Ще откажа поръчката от вчера.
Виж целия пост
# 317
И аз навъртях една поръчка за почти 600 лева. Ползвах код 50%. Доволна съм
Виж целия пост
# 318
Аз не успях да хвана повече от 30 %. Изредих всички споменати думи и пробвах още доста, но не стигнах до заветния ваучер за 50%. Ако някой е успял да вземе два или няма да ползва своя код, много ще се радвам, ако го сподели с мен на лични.
Виж целия пост
# 319
И аз пуснах една поръчка с 50% за 940лв. Като 9 чифта обувки взех за децата и доста аа дрехи за тях + няколко неща за мен. Доволна съм, но не знам как ще я вземам тази поръчка от офиса на Еконт 😂
Виж целия пост
# 320
Само 20 % дава май вече .  За втора предложена дума ме отряза направо.
Виж целия пост
# 321
Ами няма вече за 50%. Кой преварил той заварил.. тъй де напазарувал Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Ако някой иска -25 над 100 лв, да пише.
Нямах What’s app, изтеглих го да проверя късмета си, временно съм спряла излишните харчове.🤪
Виж целия пост
# 323
1958лв макс може да се товари и с 50% става 979лв Simple Smile 1ст над 1958лв и няма да може да се използва кода,трябва да се махне нещо за да слезе под 1958лв.
Виж целия пост
# 324
Привет,
ако някой има свободен код,който няма да полва ще съм благодарна да ми го изпрати.Лудница ми беше в работата днес и вечерта успях да получа код само за 15%
Виж целия пост
# 325
Кодовете намаляват ли намалените стоки?
Виж целия пост
# 326
Група, търся код за повече от 20 процента…
Виж целия пост
# 327
Имам за 25% ако го искате
Виж целия пост
# 328
0EA79A5B
За -25 е.
Виж целия пост
# 329
D9730394 за -30%
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия