Ние по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 8

  • 56 886
  • 745
# 315
ММ си купува български боксерки, на братя Гьокови. Пробва един-два пъти от Лидл, но били по-плътни.
Виж целия пост
# 316
Имам едни дънки от аутлета на Манго. Не са лоши, а бяха на някаква смешна цена, от рода на 13 лв. Помня, че взех мерките от сайта, има ги доста точно описани.
Виж целия пост
# 317
Идвам с един сайт,който открих скоро(има тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1421514.msg49447961#new)-https://www.trendyol.com/en.В момента има много добри намаления,а има и 30% за първа поръчка.Доставката над 40 лв и връщането са безплатни.Купувала съм от тяхната марка рокли(от други места) и съм доволна.И сега си поръчах 6 Smile,че лятото да не ме свари неподготвена.
Виж целия пост
# 318
В Ариал Асеновград има боксерки до 66 номер бг номерация. ММ ги харесва, а на мен ми допада, че няма проблем със сушилнята. Иначе на него взимам 60 номер.
Виж целия пост
# 319
Да попитам относно размерите, тъй като не съм на ясно - на Ulla Popken размер 46 на кой български отговаря и по принцип 46 ЕU ли е това или си е само за Германия?
Виж целия пост
# 320
Е това са европейските размери. 46 EU отоваря на 52 български. Само италианците имат същата като нашата номерация.
Иначе аз съм купувала от Ула, отговарят си на размерите, но съвсем лекичко са уголемени, може би с половин размер.
Виж целия пост
# 321
dt,
в Trendyol отговарят ли размерите. Как определяте дължината на тениска. На мен ми е важно, тъй като съм висока.Всички ми изглеждат къси.
Виж целия пост
# 322
Според мен да,отговарят.Има таблици с размери на номерата.За тениски има дадени дължини.Има много коментари със снимки на клиенти и така можеш да се ориентираш какво да очакваш.
Виж целия пост
# 323
Там аз никъде не видях състав на материите на дрехите. Къде да гледам?
Виж целия пост
# 324
В описанието на продукта.Например:

Виж целия пост
# 325
Благодаря!
Виж целия пост
# 326
Някой поръчвал ли е от maxi fashion
https://www.maxifashion.bg/
Доволни ли сте?
Хем ми се струва, че снимките с манекенките са от Тему или Шийн, хем пък във ФБ твърдят, че те си ги шият
Виж целия пост
# 327
Преди малко бях в магазин да си обновя гардероба, ами не мога. Всички дрехи големи номера са безформени чували. Аз имам по тесни рамена и широк ханш и размер, който ми става на ханша не става в раменете, а отзад погледнато изглежда още по ужасно. Напълно отчаяна съм да си намеря някакъв тоалет, който да не изглежда като чул. И пак ще се върна към онлайн пазаруването и безкрайното връщане. Явно няма друг вариант.
Виж целия пост
# 328
Някой поръчвал ли е от maxi fashion
https://www.maxifashion.bg/
Доволни ли сте?
Хем ми се струва, че снимките с манекенките са от Тему или Шийн, хем пък във ФБ твърдят, че те си ги шият
Миналата година си купих къси панталони от тях. Не са лоши, но не са и нещо кой знае какво.
Виж целия пост
# 329
Някой поръчвал ли е от maxi fashion
https://www.maxifashion.bg/
Доволни ли сте?
Хем ми се струва, че снимките с манекенките са от Тему или Шийн, хем пък във ФБ твърдят, че те си ги шият
Аз купувах от тях преди, сега вече излязох от макси номерацията. Гледайте внимателно, има много изкуствени материи, а цената е … Още ми пускат мейли, сега имат нови неща, не са лоши, за мен са големи. И пуловерите им са ок също. Връхни не съм купувала. И да, имат собствен цех. Шият си ги те.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия