Концерти - тема 2

  • 42 278
  • 738
# 450
Да, и аз разбрах от имейл, изпратен от Фест Тийм.
Виж целия пост
# 451
Някой има ли спомен колко билета макс можеха да се купят - имам спомен за 6 или 8 за Ед Шийран, а групата ме натовари с тази задача утре.

Член съм на Фест клуб, но как се правеше, вече съм забравила - първо отивам в Тикетстейшън, или във Фест клуб?
Виж целия пост
# 452
Не съм купувала досега така, но предполагам първо във Фест Клуб и оттам в Тикетстейшън.
В приложението Фест Клуб си свързах профила с този в Тикетстейшън.
Виж целия пост
# 453
От Фест клуб (но само в приложението) директно трябва да отвори за купуване в тикетстейшън.
Да видим каква борба ще е утре 😁
Виж целия пост
# 454
Да, и аз го вързах, ще видим утре как ще е, познавайки организаторите. Joy
Виж целия пост
# 455
И аз ги вързах. Утре ще е веселба!
Виж целия пост
# 456
Утре пак ще си късаме нервите с тези нещастници.

Готови ли сте? Да видим днес какво ще крашне.

Боже, купих билети! Дано съм ги избрала добре.
Виж целия пост
# 457
Да, но поне в приложението на Фест клуб не виждам такова събитие.
Виж целия пост
# 458
Там е. Дори го пуснаха няколко минути по-рано.


Мразя тези приложения! Изобщо не съм сигурна какво и как купих. Предвид, че сме дъртаци, взех билети да седим. То на седалките на този стадион е притеснително, но долу няма да вися.

Билетите ще бъдат налични най-рано 14 дни преди концерта.
Виж целия пост
# 459
При мен точно в 9 зареди - този път беше безпроблемно. Само цените можеха да са една идея по-ниски.
Виж целия пост
# 460
И аз купих, но нямам имейл.
Много криво през приложение.
Виж целия пост
# 461
И аз нямам, но виждам билетите в тикет-а
Виж целия пост
# 462
Да, сега ги видях. По едно време и Тикета не зареждаше, но са си там Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Леле,щастлива съм..Имаме и ние билети.
Виж целия пост
# 464
И аз взех билети. Далечко сме, но искаме седящи, че вече нямам кръст за висене права.
Айде, ще се надяваме на мултимедия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия