Концерти - тема 2

  • 42 275
  • 738
# 525
Много се забавлявам, когато хората не си дават сметка, че билети преди време се купуваха само физически. Нямаше евентим или Тикетпро. Видиш на опашката и чакаш за билет, толкова. Ама иначе се заяждат и обиждат 😉
Виж целия пост
# 526
Искам да подаря на дъщеря ми преживяване за предстоящ празник и ще съм задължена на всякаква информация къде да следя и от къде мога да купя билети за концерт/фестивал. Мисля, че би се зарадвала на System of a down, The Smiths, Radiohead.
Виж целия пост
# 527
@youknow, говориш за съвсем друг тип концерти
Виж целия пост
# 528
Извинете, че ще прекъсна за момент дърпането на плитки, но сетих, че не съм похвалила тук последния концерт, на който бях. The Ten Tenors са на европейско турне в момента, невероятни са, размазващи. Почти седмица мина, а още ме държат емоциите от концерта.
Виж целия пост
# 529
Мьос, прочетох и на друго място колко са ти харесали и веднага надникнах в ивентим. За жалост, няма да дойдат у наше село, а всички концерти са доста далече от нас. Ако беше топло времето, можеше да се разходим, но в тоя студ не ми се мърда надалече.
Аз купих билети за Гънс през лятото.
Виж целия пост
# 530
Погледнах от любопитство и леко се шокирах, наистина ли има билети за над 2000 лв. Flushed

Виж целия пост
# 531
Зависи какво включва този ВИП пакет, това със сигурност не е само билет да влезеш на концерта.
Виж целия пост
# 532
В сайта си пише какво включват отделните пакети. Например:

Скрит текст:
Какво включва VIP Lounge Package?
Виж още

-Един премиум седящ билет за концерта на Guns N’ Roses на живо!

 -Покана за предварително парти, което включва:

 -Безплатни леки предястия

 -2 ваучера за напитки на човек (бира, вино, безалкохолни)*

 -Възможности за снимки във фотокабина

 -Ексклузивен мърчендайз артикул, предназначен специално за закупилите VIP пакети

 -Сувенирен ламиниран пропуск и връзка за турнето на Guns N’ Roses

 -На разположение ще бъде екип на организатора на събитието и пункт за получаване на мърчендайз.

 *Подлежи на местните закони, регулиращи консумацията на алкохол.
Виж целия пост
# 533
Искам да подаря на дъщеря ми преживяване за предстоящ празник и ще съм задължена на всякаква информация къде да следя и от къде мога да купя билети за концерт/фестивал. Мисля, че би се зарадвала на System of a down, The Smiths, Radiohead.
avia, според мен в сайтовете на групите е най-сигурно.
https://www.systemofadown.com/ - доста далеч от нас, но пък то зависи и детето къде е Wink

Друг вариант е да напишеш в Гугъл билети за концерт на... и поне да се ориентираш в някакви такива сайтове къде имат концерти.
https://www.viagogo.com/bg/Concert-Tickets/Hard-Rock-Metal/Syste … of-a-Down-Tickets

----------------
Ехааааа, тия билети на Гънс по 2000+ лв. все едно бандата ще си ги вземаме вкъщи да ни пеят в хола Simple Smile
Виж целия пост
# 534
Ееее, то ако за 2000 лв. идваха в хола, всяка година ще ги каня 🤣🤣🤣

А то дори автограф няма, нещо бекстейдж, за среща с някого от групата да не говорим.
Виж целия пост
# 535
Да бе, очаквах за тия пари поне да пуснат човек да ги доближи ей тъй за малко...
Виж целия пост
# 536
Направо смехотворна история с тези "вип" билети....
Виж целия пост
# 537
Много се забавлявам, когато хората не си дават сметка, че билети преди време се купуваха само физически. Нямаше евентим или Тикетпро. Видиш на опашката и чакаш за билет, толкова. Ама иначе се заяждат и обиждат 😉

На мене пък това изказване ми звучи като заяждане.
За да знаеш, че някой е обиден, трябва да ти го сподели. Ако ти му припишеш обида, е възможно да си го измисляш. За да не се чудиш, аз не съм от обидените.
За опашките споделих. Редила съм се, за да вляза в стадиона на огромни опашки, но бързо минават.
За билетите от билетен център, Офис 1 и т.н. - често се е случвало да отида и пред мен да има по-малко от трима. Или един приятел отива и купува 6 билета. Най-трудно ми е да купя физически билети за опера, защото бързо свършват, но това не е по темата и изместваш фокуса от "нима не сте спали на площада заради безплатен концерт!"
Ами, не, не сме.
А нима сме ходили на концерти! - Да.
Виж целия пост
# 538
Много се забавлявам, когато хората не си дават сметка, че билети преди време се купуваха само физически. Нямаше евентим или Тикетпро. Видиш на опашката и чакаш за билет, толкова. Ама иначе се заяждат и обиждат 😉
Тя е малка, затова не знае. Yum
Виж целия пост
# 539
Някой ще ходи ли на НортДам дю Пари в НДК? По БНТ1 рекламата върви по два пъти на час Grinning

@Еsmee, за операта е трудно и тегаво, през касата. Аз купувам постоянно билети от сайта им (често има отстъпки, а иначе си има една перманентна отстъпка с 10%, която се въвежда в полето "Код за намаления":  OPERALIDL) и хубавото е, че като отвориш схемата да си маркираш места, кликваш на мястото и виждаш изгледа от това място. Постарали са се да направят снимка от всяка една седалка към сцената и да я качат на сайта, когато кликнеш конкретната седалка. Това е много добро като идея. Не знам колко други сайтове го прилагат за различните зали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия