Да си разтълкуваме съня - 13

  • 17 487
  • 411
# 405
Започнах да чета Новия Завет и там , непрекъснато има съновидения, и през тях им казват какво да правят в съня им. А църквата отрича сънищата, като дяволски видения и , че не трябва да им се вярва и да се тълкуват .
Виж целия пост
# 406
От малкото, което знам, съновиденията в библията се дават на пророците. В тях Бог им казва какво да правят, какво ще стане...
Обикновеният човек може да обърка божиите сънища с такива, пратени от зли сили. Църквата дали заради това, дали заради някакви догми, е възприела това, което пишеш. Което не значи, че е вярно.
Виж целия пост
# 407
Благодаря Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 408
Не съм чувала църквата да отхвърля сънищата. Доколкото знам, в Библията има много повече случаи със сънища, отколкото със забрани срещу сънищата
Виж целия пост
# 409
Да в Библията има случаи със сънища, но на много места свещеници говорят да не се доверяваме на сънищата си, което за мен също е странно .
Виж целия пост
# 410
Църквата не отрича сънищата, а ни пази от техния източник. Защото те може да са от Бога, но също и от зли сили и да объркат обикновения човек. И най-лесно е да ни кажат да не обръщаме внимание на сънищата. Един вид, за да ни предпазят.
Виж целия пост
# 411
Сънувах, че покойната ми баба ще ми прави прическа, но преди това каза, че ще ме подстриже, за да ми махне върховете на косата. Бях спокойна, защото й имах доверие. После обаче като се видях резултата в огледалото се отчаях, ядосах и откровено плачех през цялото време. (В реалния живот избягвам да се подстригвам редовно , освен ако не е наложително и то само върхове, тъй като ако се вземе повече, косата ми става ужасно бухнала като на американките, тъй като съм къдрава. Мразя бухнали и къдрави коси и затова правя всичко възможно да е от дълга, по-дълга, само и само да е прибрана към лицето).
И плачех в огледалото, защото знаех, че като се изкъпя и ще стана с един облак в главата…
Накрая взех решение, че ще отида и ще се изправя трайно, само и само да не ми е бухнала косата, независимо, че ще изгубя завинаги къдриците си така, а аз си ги харесвам, но бях готова, тъй като се уморих през годините да чакам над 1 година, за да се върне косата в предишната си дължина (ужасно бавно расте, поради факта, че просто е къдрава и не си личи, че расте).


Какво означава този сън?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия