Робот за почистване на прозорци-малкият голям помощник -тема 2

  • 47 518
  • 447
# 210
Същият го купих още декември и чак този уикенд го пробвах, ами няма такъв кеф ( беше писала една съфорумка ) да си пиеш кафето и да гледаш как този симпатяга ти чисти прозорците.


Дами, поръчах същия робот, само че дойде следващия модел Smart Window 5 Pro. Няма лошо, по-нов модел на цената на предния 😄 Обаче... Дистанционното не работи. Натискам копчетата, свети на самото дистанционно синя лампичка, обаче робота не реагира. Съответно не мога да му пусна да пръска, само на сухо си върви (сложила съм течност). Не мога и от външната страна да го пусна, защото после няма как да го сваля. Някакви идеи?
Виж целия пост
# 211
Батерията? Нещо да има като сензор и там да е залепено покритие ?
Виж целия пост
# 212
Батерията? Нещо да има като сензор и там да е залепено покритие ?

Сменявах батериите на дистанционното с други, без ефект. Огледах навсякъде и робота и дистанционното, не виждам нищо залепено никъде Sad

Успях да вържа робота към приложението. Там пък няма опция да спра пръскането...
Виж целия пост
# 213
Здравейте, не видях коментар, но може и да съм пропуснала, четейки на телефона. В момента в Кауфланд има промоция на Краун. Някой има ли впечатление от него? Дали си струва или да заложа на този, който хвалите, от Емаг? Благодаря предварително  и хубави празници!
Виж целия пост
# 214
Здравейте, не видях коментар, но може и да съм пропуснала, четейки на телефона. В момента в Кауфланд има промоция на Краун. Някой има ли впечатление от него? Дали си струва или да заложа на този, който хвалите, от Емаг? Благодаря предварително  и хубави празници!
Миналата пролет върнах такъв от Кауфланд,поне 3-4 дефекта имаше.
Виж целия пост
# 215
Здравейте, моят уред има проблем с едната пръскалка. Как да разбера дали е запушена или дефектирала?
Виж целия пост
# 216
Здравейте, не видях коментар, но може и да съм пропуснала, четейки на телефона. В момента в Кауфланд има промоция на Краун. Някой има ли впечатление от него? Дали си струва или да заложа на този, който хвалите, от Емаг? Благодаря предварително  и хубави празници!
Миналата пролет върнах такъв от Кауфланд,поне 3-4 дефекта имаше.

Здравейте,
Същият модел ли беше?
Виж целия пост
# 217
Здравейте, моят уред има проблем с едната пръскалка. Как да разбера дали е запушена или дефектирала?
Продухайте я интензивно с настройката за ръчно ръскане.
Виж целия пост
# 218
Благодаря, ще опитам
Виж целия пост
# 219
Здравейте, не видях коментар, но може и да съм пропуснала, четейки на телефона. В момента в Кауфланд има промоция на Краун. Някой има ли впечатление от него? Дали си струва или да заложа на този, който хвалите, от Емаг? Благодаря предварително  и хубави празници!
Миналата пролет върнах такъв от Кауфланд,поне 3-4 дефекта имаше.

Здравейте,
Същият модел ли беше?

Доколкото си спомням -да .
Виж целия пост
# 220
Здравейте, не видях коментар, но може и да съм пропуснала, четейки на телефона. В момента в Кауфланд има промоция на Краун. Някой има ли впечатление от него? Дали си струва или да заложа на този, който хвалите, от Емаг? Благодаря предварително  и хубави празници!
Миналата пролет върнах такъв от Кауфланд,поне 3-4 дефекта имаше.
Благодаря за информацията, въздържа се от покупка. Хубав ден и светли празници!
Виж целия пост
# 221
Предстои ми купуване на робот за прозорци, защото имам високи дограми с неотваряеми прозорци и сме на 5 етаж и вече ми е малко страшно да се показвам извън прозорците. Чудя се квадратен ли да е или овален. Искам да го пробвам и в банята, незная дали ще се справи, плочките са ни с по големи фуги.
 Засега съм се спряла на ето този модел:
https://www.tehnomix.bg/robot-za-prozortsi-xiaomi-hutt-a1
Дайте мнения и препоръки.
Виж целия пост
# 222
Благодаря и аз за темата! Благодарение не вас се ориентирах в избора. Още не съм го ползвала пълноценно, че ми е много новичък, но го тествах на един-два прозореца и съм доволна.
Ще го пробвам на плочките в банята тази седмица, както и за душ кабината. Дано се получи, че миенето на банята ми е едно от най-омразните неща в домакинството. Прозорците не чак толкова, но имам трудно достъпни и се надявам да ми е в помощ.

За протокола : с Hobot 2S съм.



Да, и аз съм с този . Върши си чудна работа...Доста проучвах и се спрях на тази марка. Приятелка има от кръглите, малко остава в ъглите, но е доста доволна също:)
Виж целия пост
# 223
Някой има ли опит или мнение за модел Hobot 300?
Виж целия пост
# 224
Здравейте!
Изчетох темата и горе-долу набелязах модели, но нещо не са ми съвсем ясни и искам вашето компетентно мнение дали има съществена разлика между тези модели:
Xiaomi hutt c65
Xiaomi hutt c7
Xiaomi hut DDC56
Xiaomi W8 smart
И кой от тях би бил най-добрият избор?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия