Майски бебета 2024г. - Тема 12

  • 35 582
  • 756
# 465
Eleyn, честито! Да бъде много здрав Явор! 💙 Страхотно име сте избрали!

И аз май все повече клоня към епидурална, но ще решавам на място, да стигнем до там първо 😁
Виж целия пост
# 466
Честито бебче! Да е жив и здрав, много щастлив и успешен! На мама бързо възстановяване Simple Smile 💐🍀🎉
Виж целия пост
# 467
Благодаря на всички!

Ако не ме бяха вързали да следят тонове и (най-вече) контракции, сигурно нямаше да поискам епидурална. Предния път се движех до към 7,5-8 см. Тоя път ме вързаха от 3 см разкритие, пуснаха ми и система окситоцин. Да лежиш по време на контракции, и то по гръб, не е много приятно. Опитвах се да дишам по техниките, описани от Елена Василева, но не облекчаваха като предното раждане. Отдавам го на това, че бях все легнала. Когато дойде анестезиолога, ме сложиха да седна. Веднага контракциите станаха по-поносими.
Виж целия пост
# 468
Eleyn, честито! ❤️
Да сте живи и здрави с малкия Явор, безгрижно и щастливо детство за него 😊
Виж целия пост
# 469
В коя болница роди? И имаше ли избор на екип?
Виж целия пост
# 470
Eleyn!! Честит да е Явор, бъдете много здрави и бързо да се възстановяваш ти! 🩵🩵🩵
Виж целия пост
# 471
Във Вита раждах, без избор на екип. Паднах се при Богословова, за която от едно време чувам много хубави отзиви. Ами доволна съм. И акушерките се държаха професионално, анестезиолога вдъхваше спокойствие.
Виж целия пост
# 472
Eleyn честита радост, да е жив и здрав, много щастлив и игрив 💙
Виж целия пост
# 473
Благодаря на всички!

Ако не ме бяха вързали да следят тонове и (най-вече) контракции, сигурно нямаше да поискам епидурална. Предния път се движех до към 7,5-8 см. Тоя път ме вързаха от 3 см разкритие, пуснаха ми и система окситоцин. Да лежиш по време на контракции, и то по гръб, не е много приятно. Опитвах се да дишам по техниките, описани от Елена Василева, но не облекчаваха като предното раждане. Отдавам го на това, че бях все легнала. Когато дойде анестезиолога, ме сложиха да седна. Веднага контракциите станаха по-поносими.
Честита рожба! Да е жив и здрав, много щастие, любов и късмет на цялото семейство! Аз бях така с първото раждане. От никакво разкритие ме вързаха на тонове и не ми даваха да ставам. Пуснаха окситоцин, който супер много засилва болката, но забързва нещата. Точно това лежане и връзване за леглото прави раждането ужасно, нито да ходиш, нито да станеш нито нищо. Напълно ти съчувствам. Бързо възстановяване ти желая!
Виж целия пост
# 474
Оййй, добре дошъл да е малкия Явор! 💙 Много да е здрав и безгрижен, а мама бързо да се възстановява. 😊
Виж целия пост
# 475
Честит да е Явор! Нека бъде здраво, весело и спокойно детенце! ❤
Виж целия пост
# 476
Eleyn, честит да бъде Явор 💙 Много да е здрав и да ви радва!
Виж целия пост
# 477
Честито, Eleyn, много здраве и щастие ви пожелавам!
Виж целия пост
# 478
Честито Eleyn, да ви е жив и здрав, а ти бързо да се възстановиш. 🎉💐❤️

И на мен това ми е любимо име. ☺️
Виж целия пост
# 479
Eleyn, честита то да и от мен! Явор да бъде здрав и благословен! На теб бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия