🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 91 919
  • 1 780
# 1 200
Изоставам, защото два пъти си връщам да чуя каква "писта" иска да прави Алек и не разбрах, много го изфъфли.
Някой разбра ли, за да ме светне, моляяя

За формула 1 писта иска да направи в България.
Да, аз също често не му разбирам...
Виж целия пост
# 1 201
Брях, Сашко сам вземал решения!
Много сгафи Горджъса, като го изкара манипулиран.
Виж целия пост
# 1 202
О, не, не се научиха тези жени...
Те, ако имат капацитет, няма да са там.
Но някои верно са мега зле...
Виж целия пост
# 1 203
Някой ще обясни ли какво забога имате предвид под ''руската школа''

На кратко-похватите, с които рускините омайват мъжете, използвайки методи за манипулация.Имат цели школи по съблазняване.Обяснява се, че това се е развило след войната, когато мъжете са били по-малко и се е налагало със зъби  и нокти да се борят за мъж.Сега се борят да хванат милионери и милардери.
Виж целия пост
# 1 204
Няма да се научат, че на мъжете не им дреме за женски драми освен ако не им се качат на главата. Тогава вече ги пращат да си ходят.
Виж целия пост
# 1 205
Тоя поглед на Алек е оня, дето си слага като не дава роза. А, дано!
Виж целия пост
# 1 206
Горджъса е аут Smirk
Виж целия пост
# 1 207
Изоставам, защото два пъти си връщам да чуя каква "писта" иска да прави Алек и не разбрах, много го изфъфли.
Някой разбра ли, за да ме светне, моляяя
аз разбрах, че мото писта искал..
да карат с Марчето мотори на нея, това трябваше пред нея да го каже да се влюби още повече.. Joy
Виж целия пост
# 1 208
Горката Криси, съвсем е превъртяла играта 😀
ама тя била гримьор/ сценарист? За първото не става, но нещо по второто да е направила?
Виж целия пост
# 1 209
Тоя поглед на Алек е оня, дето си слага като не дава роза. А, дано!
Прелагам, поне още 2-3 такива погледа да сложи тази вечер...
Виж целия пост
# 1 210
Bye, gorgeous Trollface
Виж целия пост
# 1 211
Изоставам, защото два пъти си връщам да чуя каква "писта" иска да прави Алек и не разбрах, много го изфъфли.
Някой разбра ли, за да ме светне, моляяя

За формула 1 писта иска да направи в България.
Да, аз също често не му разбирам...

Ох, много благодаря! Направо нямаше да мога да заспя от любопитство, хахах
Ами има големи мечти, момчето. Аз го харесвам Алек, не зная за другите в темата, но до сега той е най-успешният Ерген за всички времена.
Виж целия пост
# 1 212
Криса сама се прецака, ама така става като нямаш акъл за 5 стотинки.
Виж целия пост
# 1 213
Добре де..и аз имам тефтерче...ей го на


Тефтерчето та тефтерчето Joy

Изпуснах срещата на Мария, утре ще търся да я гледам...баш тогава излязох от стаята и ме е яд сега.
Виж целия пост
# 1 214
Представям си Виктор от първи сезон в сегашния брейнсторм от казуси.
Какво щеше да му роди мозъкът освен - Много мило.
Алекс изкара една магистратура психология с тези девойки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия