🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 91 919
  • 1 780
# 1 320
Спрямо списъка, кой трябваше да си ходи днес?

Горджъса трябваше да е още след Силви.
След нея Киара, Барбара и чак тогава Теа ама ей ги на.
Виж целия пост
# 1 321
Направо ни заливат с Вики. Ако тя е най-интересното, което могат да покажат, значи сезонът наистина е зле.
Виж целия пост
# 1 322
Ошибка Joy
Виж целия пост
# 1 323
Каква Република е България?
Магдалена: Президентска Република.

Е, не...
Ми не са актуални тези въпроси, да ги питат нещо по-съвременно, там кой е цвета на Панетоне за годината, такива неща.

Не, не, не, не. Не знам дали правилно хванах, ама ставаше въпрос за стихотворение на Ботев и беше написала '' О, Шипка'', сиреч Опълченците на Шипка на Вазов.

Мале...мале....

Не, че съм видна интелектуалка, ама ако съм на Алек, ще избягам с двеста. Не може да си толкова необразован.
Виж целия пост
# 1 324
Обаче ми е едно интересно. На кака Магда най-големите ѝ приятелки станаха хлапетата Екатерина и Валерия. Що не комуникира с хора близки до възрастта ѝ.
Виж целия пост
# 1 325
Обаче ми е едно интересно. На кака Магда най-големите ѝ приятелки станаха хлапетата Екатерина и Валерия. Що не комуникира с хора близки до възрастта ѝ.

те останаха там само тя и Нани.
Виж целия пост
# 1 326
Обаче ми е едно интересно. На кака Магда най-големите ѝ приятелки станаха хлапетата Екатерина и Валерия. Що не комуникира с хора близки до възрастта ѝ.
Понеже ѝ завиждат. 😁
Виж целия пост
# 1 327
Обаче ми е едно интересно. На кака Магда най-големите ѝ приятелки станаха хлапетата Екатерина и Валерия. Що не комуникира с хора близки до възрастта ѝ.
Щот е по-лесно да комуникираш с близки до акъла.
Сигурно и те не могат да режат чушки Mr. Green
Виж целия пост
# 1 328
Обаче ми е едно интересно. На кака Магда най-големите ѝ приятелки станаха хлапетата Екатерина и Валерия. Що не комуникира с хора близки до възрастта ѝ.
Защото не е необходимо?
Виж целия пост
# 1 329
Явно рециталите няма да приключат, но ще има и бисери от изпита...
Виж целия пост
# 1 330
Този сезон е толкова скучен, че няма какво да се обсъжда за Маги и Нани.
Виж целия пост
# 1 331
О, Шипка. Даже името на одата не знае..
Това не беше ли пицария? 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 332
Аха да харесам Маги днес и тя започна с "Не може постоянно все аз да получавам първа роза..." Маги, отгоре на какво имаш такова високо самочувствие?
Виж целия пост
# 1 333
Явно рециталите няма да приключат, но ще има и бисери от изпита...
Няма, този сезон пазят скучните и изхвърлят интересните.
Виж целия пост
# 1 334
Е то по същата логика Виктория какво прави в компанията на Барбара и Киара,които до скоро и пееха за жълтите зъби.. Лягат спрямо ситуацията,туй то.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия