🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 91 919
  • 1 780
# 1 170
Сега разбирам, че Криси се изживява като главен герой, който осуетява плановете на злодейките Надя и Йоана Joy Няма да се учудя, ако такъв сценарии присъства в нейния филм.
Виж целия пост
# 1 171
Някой ще обясни ли какво забога имате предвид под ''руската школа''
Виж целия пост
# 1 172
Офф колко е досадна тая Криси, говори едно и също 100 пъти

Като конска муха е. Няма си друга работа. Целта й е да получи извинение, което няма да получи, то се видя.
Виж целия пост
# 1 173
Катето с първа остра реплика с различен тон и глас от обичайния розов. Положението е супер досадно.
Виж целия пост
# 1 174
В Мария нищо мъжко не виждам, но в Барби бих се усъмнила.
Виж целия пост
# 1 175
Няма празно в това предаване... Тъкмо си тръгне някое хахо и друго изпълзява в главната роля.....
Виж целия пост
# 1 176
Горката Криси, съвсем е превъртяла играта 😀
Виж целия пост
# 1 177
Реших, че Мария ще му каже, че има мъж и 2 деца в Якутск
Виж целия пост
# 1 178
Не знам защо си помислих, че Мария ще му каже, че е мъж. Smiley
Аз знам 😉
Виж целия пост
# 1 179
Някой ще обясни ли какво забога имате предвид под ''руската школа''
Всички с руски или украински корени...
Виж целия пост
# 1 180
На Киара роклята ѝ прилича на използвани носни кърпички.
Виж целия пост
# 1 181
Тези от екипа да не им дават “нещо” на нарочените. И снощи Теа беше зациклила така.
Или просто си е сценарий и те си знаят, че им е ред.
Виж целия пост
# 1 182
Горджъса толкова неща изприказва, че сигурно ще ѝ трябва Цикатридина за езика накрая Laughing
Виж целия пост
# 1 183
Вчера "Хапче за глава" пропусна да публикува обзор на епизода, дано навакса днес! Мисля, че в тези две серии има доста голяма възможност за забавни мемета. Sweat Smile
Виж целия пост
# 1 184
Go go Gorgeous 😄😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия