🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 7

  • 91 919
  • 1 780
# 1 290
Терапията на Милена приключи. Точно навреме.
Виж целия пост
# 1 291
Да се радваме, че тази седмица изпидуркаха две! Следващата седмица три!
Виж целия пост
# 1 292
Терапията на Милена приключи. Точно навреме.

Тюх, тъкмо започна да кифлее Миленака. Но наистина смятам, че получи добри уроци в това шоу.
Имаше смисъл престоя й.
Виж целия пост
# 1 293
Милена си тръгна в точния момент. Тъкмо когато осъзна, че той не я харесва особено като жена.
Виж целия пост
# 1 294
Най-милото и приятно изгонване на участничка. Нямаше как да я лъже Алек
Виж целия пост
# 1 295
И този сезон двойни стандарти. Генчо, сега Сашо...в живота няма справедливост. Нахалните взимат това, което искат. Останалите оцеляват.
Виж целия пост
# 1 296
Не може да им се отрече обаче, че я пожалиха Милена, не я вкараха в интриги. Изобщо много цивилизовано се отнесоха с нея.
А може би и тя самата не допусна да се изложи много, както направи Пам в миналия сезон.
Виж целия пост
# 1 297
Красиви последни думи на Милена. Имаше едно от най-смислените участия в реалити предаване изобщо. Пожелавам ѝ късмет и да намери нещата, които търси.
Виж целия пост
# 1 298
Следващият епизод ще е забавен в показването им на знания.

Елена и Камелия пуснаха лайф. Нямам търпение да чуя как ще защитават Теа!!!!! /С
Виж целия пост
# 1 299
Маги, нали нямаше тефтер? 😁
Виж целия пост
# 1 300
Милена е с невероятна душа, всеки път когато казва нещо и се възхищавам.
Виж целия пост
# 1 301
Разочарована съм. Досега епизодите имаха поне по 2-3 интелигентни и дълбоки минути. Сега и това няма да има.
Желая успех на Милена. Heart
Виж целия пост
# 1 302
Каква Република е България?
Магдалена: Президентска Република.

Е, не...
Виж целия пост
# 1 303
Много са предсказуеми гоненията този сезон.
Виж целия пост
# 1 304
На Милена чак сбогом ѝ каза. Участието ѝ било трамплин. Хайде, де. Идеята е, Алеко, ти да ѝ дадеш шанс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия