🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 10

  • 16 431
  • 735
# 645
Аз пък ви нося от галата на филма "Вещица" с участието на Бусе




Скрит текст:
Някой гледа ли Ергенът....
Няма такава простотия....голям мазохист съм.
Виж целия пост
# 646
Gaddar : от снимачната площадка

Виж целия пост
# 647
Момичета... Куркут отвлича Айдън от дома на Екбар. Той беше в застой, но лошотията му е там. Не знам, защо сценариста представи Айдън и  Оя, като много т**и парчета. Изведнъж забравиха какво й причини. Нямаше никаква логика в това,че отидоха при него. Това беше едно от нещата които не ми харесаха в епизода. 

Между другото Сумие изглежда има сфинкс.  Харесвам котки, но специално от  този тип  тръпки ме побиват Confused
Виж целия пост
# 648
Да, беше нелогична цялата тази ситуация.
Ама аз вече спрях да му се ядосвам на тъпотиите на тоя сценарист, подминавам небивалиците му.
Той за мен е най-слабото звено на сериала. Дали Екбер не е издал на Коркут че Айдан е при него?

И аз не харесвам котки свинкс
Виж целия пост
# 649
Трудно ми е да предположа относно Екбер, но мисля,че не той ще я издаде. Макар,че реално няма никакво логика да не го направи. Харесва Оя, но това е нищо в сравнение с останалите му дела и сбъркания му образ.
Виж целия пост
# 650
Харесва Оя, но, когато разбере,че тя го използва за вътрешна информация, много ще се ядоса.
Видяхме какво последва от една загубена игра на табла...

НИЕ СМЕ НА ПЪТ БЕЗ ВРЪЩАНЕ. ИЛИ ТОЙ ИЛИ АЗ.

ТРЯБВА ДА КОНТРОЛИРАТЕ ГНЕВА СИ ИЛИ ТОЗИ ГНЯВ ЩЕ ВИ УБИЕ
Виж целия пост
# 651
Оя за мен е в тежка ситуация, не знам как би могла да се измъкне.
На мен ми е любопитно какво е развалило плана на Дахан, та не е успял да убие Коркут?
Виж целия пост
# 652
Екбер е отмъстителен и изобщо няма да се учудя, за да накаже Оя като предаде Айдан на Коркут.
Наистина няколко епизода бе по-нисък и от тревата, но с помощта на Оя явно пак ще си върне фабричните настройки.

Ей, момичета, днес нищо не коментирахме за влизането на Ариф Пишкин в Gaddar. Аз съм го гледала и е доста добър в игра, а и много му отиват отрицателните роли.

Виж целия пост
# 653
Оя за мен е в тежка ситуация, не знам как би могла да се измъкне.
На мен ми е любопитно какво е развалило плана на Дахан, та не е успял да убие Коркут?
Това наистина е интересно!
Може би за да спаси Айдан...
Сблъсъкът Дахан- Коркут няма да приключи лесно. Ще има още жертви преди някой от тях двамата да умре.
Виж целия пост
# 654
О, да Нези! Със сигурност доста жертви ще паднат.
Цвети, не знам какво да коментирам за Пишкин, това което чета е отвратително.
Да видим как ще я предадат сцената, ама нищо добро не го очаква героя на Пишкин.
Виж целия пост
# 655
Аз не съм го гледала.
Това, което прочетох за персонажа е ужасно.
Турският проповедник и телевизионен водещ Аднан Октар е осъден на 1075 години затвор за множество престъпления. Проповедникът създава секс секта, чиито членове се занимават с изнасилване, изнудване, отвличане, измами и др. Октар използвал и момичета, които наричал котенца, за да изнудва известни хора. Проповедникът принуждавал робите си да снимат интимни видеоклипове с правилните хора, а след това изнудвал пари и ценности от тях.
Това ще бъде поредната тема, болезнена за обществото,която ще се засегне в сериала.
Междувременно говори се, че ще дойде нов сценарист за "Gaddar".  Не знам дали ще замени Хюрер Ебеоглу, или ще продължи да пише редом с него.  Името на сценариста е Селин Ялтаал(жена!) и в последнатa си публикация в Instagram, с трейлъра на "Gaddar", тя написа: "Зареждат се нови истории".
 Феновете,  веднага започнаха да дават носоки,повечето от тях да напише още сцени с Dağhan-Aydan.
А дано, че аман от гневни погледи и разправии между тях!
Виж целия пост
# 656
Джаки, той Ариф Пишкин има опит със изиграването на силни личности, няма да ни разочарова.
Гледала съм го в ролята на Султан Великолепни в Барбарос Хайредин



в Диви цветя


Нези, то накрая може и двамата да се унищожат взаимно.

ПП. Нези, писали сме едновременно и сега те прочетох. Това си е направо потресаващо, толкова дълго такъв човек да вилнее направо с тези извращения.
Виж целия пост
# 657
Ох, новината за жена сценарист, много ме зарадва, че всички женски образи в сериала са майка плаче.
Дано вкара малко нежност в двойката Айдан и Дахан.

Виж целия пост
# 658
Добро утро! Coffee
Хубавото на всички тези новини е, че се работи по това сериала да остане и да повиши рейтинга си.
Второто не знам колко е възможно, защото едва ли тепърва ще започнат да го гледат повече хора, но поне да завърши добре и със задоволителен рейтинг!
Чаатай не заслужава след всички усилия, които полага, завръщането му в телевизията да се помни като провал.

Хубав ден ви желая! Hug
Скрит текст:
Стиснете по едно палче днес за мен, предстои ми нещо.
Виж целия пост
# 659
Добро утро! Coffee

От сета:



Една сладка Сюмейе

Скрит текст:
Нези, успех! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия