Направих си сама

  • 45 636
  • 402
# 15
И аз съм се заредила с бои за стъкло,тези,които първо се нанасят на целофан,а след това на стъкло.Имам няколко идеи,но не мога да разбера дали се чака боята да засъхне напълно или не преди да се прехвърли на стъклото.
аз имам доста произведения от тези бои, но повечето са в другото вкъщи, демек при родителите ми...

сега се сетих, че бях чела в една бурда как се прави домашна хартия и много се бях запалила и наистина си направих хартия... не беше сложно и беше забавно....

много искам да покажа нещо със снимка, но в момента не се сещам.. ще се включа по-късно

а нещата, които показвате, са много красиви!Мириел, не бъди толкова скромна - че това са си чисти произведения на изкуството!   bouquet
Виж целия пост
# 16
Аз имам бои за стъкло, но те се нанасят направо върху самото стъкло. Чудя се дали трябва допълнително да ги фиксирам?
Виж целия пост
# 17
Интересна тема, ще я следя с интерес  Peace
Виж целия пост
# 18
 smile3501 Супер нещица  Hug
SilIli, адски ме изкефи свщника от кора на бор.Обработена ли е по някакъв начин? (лак или нещо друго  Blush за да не се рони например?)
envia , покажи да се порадваме не красотите ти  Hug
Записвам се и аз да крада идейки  Blush
Виж целия пост
# 19
Ох, скарана съм малко с техниката, обаче ще се опитам с помощта на мъжа ми, да сложа снимки. Embarassed
Виж целия пост
# 20

SilIli, адски ме изкефи свщника от кора на бор.Обработена ли е по някакъв начин? (лак или нещо друго  Blush за да не се рони например?)
С нищо не съм го обработвала, все не ми остава време  Embarassed По малко се рони, но не е голям проблем. Аз целя да има естествен вид, мисля, че с лак ще стане кичозно, може би трябва да е с нещо, което не лъщи  Thinking Кората си я намерих на Витоша - има толкова много такива там!  Grinning
Виж целия пост
# 21
Класическите бои за стъкло нямат нужда от допълнителна фиксация, а с тези на Кариока, например-релефните, внимавайте!Предложих на дъщеря си да украси няколко чаши,но когато опитах да ги измия картинката се разлигави.Стях се работи така: нанасяш контура, изчакваш 2ч,попълваш чветовете и чакаш 24ч, но ние сме нетърпеливи и не изтрайваме толкова.Ще покажа снимки по- късно.Иначе, уюта вкъщи успяваме да създадем най- вече с картини- наши и подарени от приятели(виж подписа ми),понеже имаме едно същество, старателно работещо за антиуют Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Част от витражните произведения на дъщеря ми, с които е накичила всички прозорци

Нейните рисувани бутилки.Тати беше направил една страхотна ,но една котка я потроши.

Една от картините на тати:

С две думи- у нас цари "творческа атмосфера" и трудно създавам ред. Embarassed
Виж целия пост
# 23
Тъкмо се чудех, как всички свялят толкова много и интересни неща, а още никой не се е похвалил с ръчно изработена красотийка.  Crazy
sof нещата са страхотни,особенно произведенията на малката художничка   bouquet
Картината на тати-   нямам думи   newsm20  bouquet
Аз започнах да правя едно шкафченце от книжката "Изделия от картон" , все още не е завършено и не съм го снимала.Стана учудващо добре  и е по-лесно отколкото очаквах.
Става въпрос за това моделче: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2191722
Идеята ми е да го оплепя с червен плюш.........мисля , че ще стане добре,стига да намеря време за да си купя плат  Confused
Виж целия пост
# 24
Темичката е страхотна - поздравления  Hug
Аз много, много обичам да си правя разни нещица вкъщи.
Да споделя последно какво съм си направила: от найлоновите торбички, които вече ни дават във всеки магазин съм си изплела постелка за баня. Много е здрава. На практика не може нито да се протрие, нито да се скъса. Заради голямото разнообразие от цветове стана страхотно. Много свежо. На цветни райета  Laughing
Виж целия пост
# 25
Много е приятна атмосферата тук. Аз не се сещам какво да покажа, но все ще се включа с нещо.
sof, страхотно семейство сте - все таланти Hug
Виж целия пост
# 26
Sof страхотни неща. А картината на мъжа ти е страхотна. Тези на твоята страница общи ли са?
Виж целия пост
# 27

Да споделя последно какво съм си направила: от найлоновите торбички, които вече ни дават във всеки магазин съм си изплела постелка за баня. Много е здрава. Много свежо. На цветни райета  Laughing
Искаме снимки,искаме снимки,искаме снимки newsm18
Виж целия пост
# 28
Ееех, Ати, аз вярвам, че точно ти ще намериш какво да покажеш!
Картините в подписа ми са си лично мои- кои добри, кои не...Благодаря за полжителните оценки.
А за шкафчето- Мими си направи такова- стои много добре и събира много джунджурии на каката.
Виж целия пост
# 29
Сега да се отчета малко и аз. Не е кой знае какво но все пак.
първото е воена каска с изсушени цветя. Мъжа ми е военен и ми донесе тази стара каска.

второто е глинена купа пълна с шишарки, клончета, листа и кратунки:

тези малки обувки са направени от баба ми и майка ми. Изработени са от кожа и са много сладки:

От мазата изкарах една стара газова лампа и се чудя какво да я правя - свещник или ел.лампа. Намерих си и мидите (не са малко) и една голяма бутилка от вино, която мисля да нацапам с бои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия