Знаете ли кого видях - 44 тема

  • 132 524
  • 747
# 180
Кирил Петков пред Народния театър, митинг на
ДБ, Промяната и д-р.
Нисък невзрачен с изсулени дънки.
Явно не е бил той, защото той е висок над 1.80.

Около 180 е, но потвърждавам, че е невзрачен и изсулен.
Виж целия пост
# 181
Възможно е да е изсулен, аз като го виждах на няколко пъти беше все още премиер, наперен, с хубави костюми, строен като манекен.
Виж целия пост
# 182
Е,като не е с костюм е изсулен.Така съм го виждала.Явно дрехите променят цялата визия.
Виж целия пост
# 183
Понеже и аз съм виждала КП на живо,не го намирам за висок над 1,80м.Ако не се занимаваше с политика,никога няма да го загледа човек.Няма как да изглежда като манекен с това коремче и малък ''бюст'' дето ги има.
Виж целия пост
# 184
Видял е и по-добри времена, определено.
Виж целия пост
# 185
Весито от Денсинг Старс (професионалистката на Емрах), много красиво гримирана. На масата до нея имаше леко оплешивяващ, не особено впечатляващ, набитичък  русолявичък младеж.
Виж целия пост
# 186
Явор Гърдев караше тротинетка с маска на носа и устата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 187
Христина Бобокова, много красива.
Виж целия пост
# 188
Тази вечер след работа на Графа видях Корнелия Нинова с един пълен, висок млад мъж, вървяха и си говореха приятелски.
Стори ми се, че Нелито леко понакуцва.
Виж целия пост
# 189
Тази вечер в публиката на Капките- Христо Пъдев и жена му, Анелия Луцинова и Искра Ангелова. На Христо Пъдев и папарашка снимка имам. 🤣
Скрит текст:
Виж целия пост
# 190
В десет часа тази сутрин срещнах Виктор Николаев на Графа. Изненадах се, че водещите си тръгват веднага след края на предаването.
Явор Борисов близо до БНТ.
Виж целия пост
# 191
Едвам не се сблъсках с Йосиф Сърчаджиев на входа на Столична библиотека, може и към театъра да е отивал. Беше с бастун, но не го ползваше през цялото време. Честно казано предвид статиите, които излязоха за него напоследък, мислех, че изглежда по-зле, вече как се чувства, не знам.
Виж целия пост
# 192
Евгени Минчев тази сутрин пресичаше светофара на Славейков и Графа. Сам, в черно, с кожено яке и бомбе.
А вчера следобед, на площад Народно събрание Деница Симеонова (ППДБ), много сладка на живо. И тя беше с кожено яке и големи очила.
Виж целия пост
# 193
Деница, която говори на парапетен новговор български?
Виж целия пост
# 194
Сутринта на Мария Луиза срещнах Левон Хампарцумян.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия