🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 8

  • 127 208
  • 2 755
# 2 685
Елена, разбрахме, че Маги ти е протеже, но не може за всяко нещо да я защитаваш. Единствено се съгласи, че Маги прилича на Валерия, за да не ѝ отнеме от нейната светлина (в стил Теа го пиша 😁).
Виж целия пост
# 2 686
И проникване е имало, и фрикции. Пълна програма 😀.
Смешката, с която излезе Горджъса, че Валерия петняла името му 😀, ама трепереше да е на нейно място и да го прелъсти. Крастава жаба….
Вече съм склонна и аз да мисля, че всичко е имало. Защото Валката пред момичетата каза, че МОЖЕ и да е имало, но пред него изстреля, че е казала че Е имало, гледайки го право в очите. И тогава очаквах той да каже "А на теб хубаво ли ти беше?" Joy
Виж целия пост
# 2 687
Танчитка, невероятно е това. Качи го на стори в Инста и тагни Ергенът. Нека видят всички как хубаов си го написала.
Виж целия пост
# 2 688


Какво се случва в това имение, бе? Сякаш са ги завързали за стол и ги тъпчат. 😳 Верно, че от недоспиване и стрес на човек му се яде повече...
Виж целия пост
# 2 689
Да разбираме ли, че в следващия епизод Горджъса лети? Щом е заковала на 55 кг.

А иначе ако е вярно, че кетърингът е само пиле с ориз и зеле, а иначе тъпчат чипсове и сладко… Нищо чудно.
Виж целия пост
# 2 690
Много е неграмотна писателката. Тъжно... 😑
Виж целия пост
# 2 691


Какво се случва в това имение, бе? Сякаш са ги завързали за стол и ги тъпчат. 😳 Верно, че от недоспиване и стрес на човек му се яде повече...
Не е трудно човек да качи килограми когато си промени режима на хранене и тренира по-малко.
Виж целия пост
# 2 692
Съвети как да качим 10 кила за норматив ли ще дава?
Виж целия пост
# 2 693
Никой не я е спрял да тренира, килограмите не са й проблем, трябва да оправи лицето и зъбите. А за гримьор не става, ама никак.
Нито за спортист, па макар и лаик.
Виж целия пост
# 2 694
Да, но и 10 кг за два месеца също си е сериозна цифра. То как да иска човек да иде в такова предаване - изолация, без сън, без да можеш да си избираш храната, по две в едно легло, скандали всеки ден, гледат да те поставят в унизителни ситуации, накрая печелиш един гол ерген, дето и те повечето май не го искат.

Ама за пустата "слава"...
Виж целия пост
# 2 695
Когато човек е недоспал, компенсира с храна. Поне при мен е така. Пък и доста алкохол има. 😕
Виж целия пост
# 2 696
Като бях на техните години, бях с толкова бърз метаболизъм, че не можех да кача и грам, дори да искам. Някак преждевременно са остарели тези ергенки, и в лице, и в тяло.
Виж целия пост
# 2 697
Баш “дъртите” не ми изглеждат надебелели.
Виж целия пост
# 2 698
Вярно е между другото, аз също съм качвала в периоди на крайно изтощение и разбит график. Храната е била същата, но зле разпределена през деня, а и по 100 кафета със захар и мляко… Ужас.

Иначе евалата на Горджъса, че ги е свалила, но се прави на много по-голям фитнес експерт, отколкото е. Гледала съм ѝ клипчетата. В много случаи стойката ѝ е неправилна, темпото - грешно и т.н. Общо взето - колкото е певица и сценаристка, толкова и спортистка. 🙂
Виж целия пост
# 2 699
Елена или Пам? Пам беше с многото кг, даже я наричаха "глиган Пешев".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия