Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 86 368
  • 739
# 210
Кате, тя по принцип караваната е на Афра, онази с пандичката, но Мерт я ползва заедно с нея, когато имат общи снимки Blush Но си права, трябва да се чука на вратата!

Въодушевени италиански фенки Grinning

https://twitter.com/CDavrisheva/status/1781988163788882245
Виж целия пост
# 211
Гледайте видеото на Дизи Чапкъните за серията. Без да съм гледала всичко, напълно ги подкрепям. Да дадат на Гюнтер да напише някое мафия дизиси, да не го мъчат да пише психологическа драма.

Joy
Добре си е Гюнтер Joy
Вярно, че в Халис вкара много нотки от Кръстникът, когато мъжете му целуваха ръка Grinning

Вярно, че на зализаният Акън с бялото шалче може да завиди всеки италиански мафиот Grinning
Вярно, че имаше малко екшън с престрелката, но драмата си беше добра
Да я напишат по- хубаво, който може Grinning

Иначе, мафия дизи може и да не му се получи, защото къде се е чуло и видяло да влизаш с гръм и трясък при отвлечен заложник Joy Тази пукотевица от улицата можеше да убие Сейран, ако тя все още беше там. Едва ли Орхан или Кязъм щяха да разчустват Акън, така както Ферит Smirk
Подробности...Smiley
Виж целия пост
# 212
Джули, напълно съгласна!

За феновете на Абидин

https://twitter.com/judgeXriri/status/1781812267916427510
Виж целия пост
# 213
Съгласна съм Джули и ме изпревари с коментара си, тъй като доглеждах филма за втори път, да не би да съм пропуснала нещо Grinning
Ами, за втори път ме разчувства тоз Феро, като умоляваше Акън. Това мафиотско дизи го гледах с нетърпение, за да видя дали ще намерят Сейран, докато ги застрелят- цяла вечност, прави впечатление, но драмата надделяваше. В много от епизодите са вкарани я елементи от други филми и герои, я някоя легенда от митологията, например- имаше статуя на Зевс пред вратата на стаята в имението, където беше заключена Сейран.Съжалявам Акън, лишен от майчина прегръдка, не е виновно момчето и то е жертва. Един мъдър човек е казал- "Няма добри и лоши хора, има щастливи и нещастни."
Виж целия пост
# 214
Здравейте момичета ☺️. Днес Ерсин е бил гост в предаването Arda ile Omuz Omuza .Ами оказа се,че явно може и да готви.Берил го е харесала 🥰❤️.Тези наши комшии много са кадърни.... https://www.instagram.com/reel/C6BHsxUIatw/?igsh=aXVjMnc4bDY5bGZz
Виж целия пост
# 215
Преди една година! 🤘🧿❤

Няма отърване от тая риба:в сериала, в реала, на почивка... 😂😂😂
(имам предвид облака😀😀)
Виж целия пост
# 216
Преди една година! 🤘🧿❤

Няма отърване от тая риба:в сериала, в реала, на почивка... 😂😂😂
(имам предвид облака😀😀)


И аз това видях Joy
Виж целия пост
# 217
Афра е в имението снимали.
Нямало да има много снимки в болницата
Много бързо се оправи Сейрош
За рибата трябваше цял епизод и половина да я гледаме как лежи в болницата:)


https://vm.tiktok.com/ZGeHvM94f/
Ааа нее 🤣🤣🤣🤣
Малко да се посмеем
Финала на сериала ще е как Ферит забременява Суна, а Суна се перчи на Сейран и ѝ вика че в онзи ден тя и е откраднала живота 🤣🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 218
Някой има ли предположение кога ще има фраг?
Преди пускаха в понеделник,а вече във вторник.Cry
Нямам търпение просто..
Виж целия пост
# 219
В понеделник се надяваме за фраг

Мердо

Виж целия пост
# 220
Афито не е снимала в имението, объркали са я! Ще има сет в болницата от 18 часа!
Виж целия пост
# 221
Бел, Гьозде си е пуснала снимка с Нагиш от ялъто.
Виж целия пост
# 222
Да сега я видях, може аз да съм в грешка, сори! Източници бол и вече се обърквам! 👀

По-рано излезе клип на една кола, която излиза от Ялъто и момичето в нея махаше с ръка на феновете, но писаха , че не била Афито!
Виж целия пост
# 223
https://twitter.com/Sessizkuzu2/status/1782046150318772701

Виж целия пост
# 224
Ето, Терзийска потвърди Stuck Out Tongue Winking Eye
Не вярвам Феро да се прибере в ялъто без Сейран. Явно снимат комбинирано, както каза една дружка Kissing Heart Нали само половин епизод ще сме в болницата, та затова си мисля така Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия