Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 86 372
  • 739
# 300
Ооо аз ги знам , имам бежови , но искам чисто бели .. а навсякъде са разпродадени в моя размер.
Той Мертиньо и в Лисабон беше с 9060 ама сиви.
Веднага ги сканирай.Ех , еднакъв вкус имаме .. можеше да се вземем!😂❤

Само че аз не си го давам 😂😂😂
Виж целия пост
# 301
Кирилова, тъкмо щях да пиша, че е запазен, ама преди теб има две по-напористи Stuck Out Tongue Winking Eye

https://twitter.com/betoculuk/status/1782476917230162134?t=8dzU7 … porZwsZDq5qw&s=19


Спомени... и колко се ядосвахме тогава Grinning

Сет има в болницата в Гебзе, трета болница Head Band

Виж целия пост
# 302
Днеска вече може да очакваме фраг . Снощи се зачетох в 19-та тема. Тогава за първи път почнах да ви чета тука,това е природа когато беше партито на ОГМ,след финала на първи сезон .Много ми беше весело,дъвката на Мерт, кой къде седнал,защо се държели така. После наградите Елле на Афра. Като за лека нощ ми беше приятно четиво. Откъде почнаха тези нашите, докъде стигат и накъде продължават. Много успехи им желая.
Виж целия пост
# 303
Стори от Берил Joy



Някой да е чел спойлери?

Пета поредна седмица в топ 3 на Румъния, 51-ви епизод

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1782727485446131915?t=OqE8 … uUPgifKVLYWw&s=19
Виж целия пост
# 304
Много сладки! 😊

https://www.facebook.com/share/r/xr8vG4wCiaYs32tD/
Виж целия пост
# 305
Аз четох следното
Скрит текст:
най-вероятно Акън гръмва майка си и себе си. Сейран ще й спре сърцето,ще има емоционални моменти между нея и Ферит,четох някуде спойлер,че Орхан бил прострелян, но може да е грешка. И последно четох за този новия,че  и той щял да отмъщава,вече не ми се мисли и тоя баща на Акън що за стока е. Дето някои писаха Гюнгер направо вече да си сменя жанра на дизито за трети сезон хаха
Виж целия пост
# 306
Аз четох следното
Скрит текст:
най-вероятно Акън гръмва майка си и себе си. Сейран ще й спре сърцето,ще има емоционални моменти между нея и Ферит,четох някуде спойлер,че Орхан бил прострелян, но може да е грешка. И последно четох за този новия,че  и той щял да отмъщава,вече не ми се мисли и тоя баща на Акън що за стока е. Дето някои писаха Гюнгер направо вече да си сменя жанра на дизито за трети сезон хаха

Да си омтмъщава новия,ама на Халис и на Хатидже
Даже ще го харесам
Виж целия пост
# 307
Малка, сладка Афи Sunglasses


Виж целия пост
# 308
От Уразбулбени! 🤘
https://www.instagram.com/reel/C6G3DpGss5O/?igsh=YnJrYWlvY2JuZ2h6
Рамо е на снимки! 🫶 Пак в друга болница снимали днес!

Виж целия пост
# 309
Таро благодари за поздрава на кака си Берил . 😃

Виж целия пост
# 310
Ялъто! 🤘
Виж целия пост
# 311
Още едно видео, голяма лудница Simple Smile

https://twitter.com/sarahmacss/status/1782793368772190265?s=19
Виж целия пост
# 312
Пуснаха трейлъра на SaklaBeni дали и нас ще изненадат😀
Виж целия пост
# 313
Красивият Рамо! ❤🔥

Виж целия пост
# 314
Красивият Рамо! ❤🔥



Oфффф беее 😘😘😘😘😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия