💛 Януарски бебета 2024г /тема 2 💛

  • 32 882
  • 798
# 585
Аз те съветвам още утре да пуснеш изпражнения и да я заведеш на гастроентеролог, аз лично така бих направила. Особено както има кървави жилки, лоша миризма, смятам че си е за специалнист. Стискам палци бързо всичко да мине ❤️
Виж целия пост
# 586
Една от мамите с които излизаме имаше същия проблем...стигнаха до отделение във Варна...всякакви изследвания и всичко излизаше наред,но малката беше 7 дни с диария,повръщане,липса на апетит и температура,която с нищо не се сваля ...
Виж целия пост
# 587
Аз затова съветвам газ към гастрото. Една пък моя позната от Плевен 2 седмици не успя да оправи бебче, просто си има вирус в момента, да не забравяме и за ротавирусите така популярни Sad
Виж целия пост
# 588
Sunday, подкрепям момичетата. Не си е за подценяване ситуацията трябва да се внимава да не се дехидратира. Заведи я възможно най-скоро. Тя има ли ротавирусни ваксини?
Виж целия пост
# 589
Sunday, как сте, поотминаха ли нещата
Виж целия пост
# 590
Момичета, как са бебоците ви с хемоглобина, като правихте изследванията за 6м?
Виж целия пост
# 591
На моето момиче е почти на горна граница хемоглобина...но имаше други неща които не бяха в норми лимфоцити,гранулоцити...но тогава личната каза,че били в норма...
Как са бебоците,които въпреки,че са захранени продължават с повръщането...вчера Софи изяде около 130 гр пюре на обед...тя от толкова се наяжда даже от сто гр....и след един час реве за гърда...тези дни постоянно виси на гърдите ми...и като суче и се почва едно повръщане на пюре с кърма...малко количество но поне 5 пъти и то 3 часа след пюрето...аз мисля,че преяжда и затова така
Виж целия пост
# 592
Аз доколкото знам кърмените бебета не могат са преяждат, но не кърмя и не мога да кажа от личен опит. Хемоглобина на Преси на ПКК беше 119g/l
Виж целия пост
# 593
Към средата на юли правихме ние изследвания, че кашляше и тогава беше 118, но с други референтни, но мисля че 118 беше долната граница и тогава педиатърката, която ги назначи, каза че са окей.
На последните изследвания /редовните за 6м/ на нашия бебок при реф. стойности 105 - 129 неговия е 102. Докторът му ми каза, че му нямало нищо, добре бил .. не знам. Другото което е аз ги направих ден след ваксината, но той каза, че тя не можела да повлияе на хемоглобина ..
Каза да не правя пак, но си мисля да направя след едно известно време.
Виж целия пост
# 594
Нашият хемоглобин е 115 лекарката каза, че е добре. Исках да пусна и вит. Б12, Д и желязо амаа не пусна повече кръв от пръстчето и реших да не я боцкат на друго, а някой друг път да отидем.
Виж целия пост
# 595
Здравейте! Аз съм от мартенската група! Някоя мама има ли уебинар за захранването на Ася Демирева или Маги Пашова?Ако да може ли да го сподели с мен? Благодаря!
Виж целия пост
# 596
Кристалче ето ги нашите резултати...ако хемоглобина Е в същата мерна единица е в норми ..може да е на долна граница,но е в норми ..ние също пуснахме изследванията 3 дни след ваксина
Виж целия пост
# 597
Има ли бебоци минали на 4 хранения? Имаме заместени три хранения, но две са ни мляко, което започна да ми отказва. Храненето, което ни е след обедното категорично не го иска, засища се явно доста с пюрето на обяд може да откара до вечерното. Варианта ми с млякото е да го слагам в храната. Разтварям бишкоти в млякото, каша съм слагала да променя вкуса не иска и не иска човека.
Виж целия пост
# 598
Каши моето момиче харесва само готовите от бурканче...аз немога да мина на по малко от 8-9 хранения...сутрин в 7 кърма...в десет плодово пюре с овесени ядки или с грис...на обед месно,жълтък,риба със зеленчуци..към 14:30 часа си търси кърма ...към 16-17 часа яде мляко с грис или плодово пюре или мляко с бишкоти на плазмон или йогурт нещо такова...към 19 часа кърма...21-21-30 кърма...и после поне 2-3 пъти минимум пак кърма през ноща...направо неЗнам как ще се отучваме...яде пюре докато се наяде ей тежко и е и реве тръшка се иска си гърда...и суче ама суче и после се почва повръщане...
Виж целия пост
# 599
Ние сутрин в 6и30 ядем мляко, после в 10и30 плодова каша, в1и30 месна супа, или зеленчук със жълтък,  към 17ч яде мляко с бисквити или мляко с ориз или нещо от този сорт, 21ч преди лягане яде мляко, в 00ч. Пак мляко и това са нашите хранения. След никое не иска допълнително мляко.
За хемоглобина на Петър му беше 119.
Ние все още нямаме зъбче, но от 2седмици насам си става прав сам в кошарата, ако не е в кошарата се чуди за какво да се хване и да се вдигне. Мога да кажа че почти не е лазил. Направо става и тръгва Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия