Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 85

  • 36 075
  • 762
# 315
То и ламината зависи точно какво бяло със сиво е, може да няма никакъв проблем с тъмнозеленото.
Виж целия пост
# 316
Здравейте, врстите също са доста сложен цвят. Кафяво в студената гама.
Показвам ламината:



А това е и спалнята - огромна!
Мебелите и щорите ще се сменят.
Виж целия пост
# 317
За мен проблем със зелено нямаш.
Даже с тези врати, мисля, ще е по-добре от черно.
Виж целия пост
# 318
Много ми допада предложението на Angel Dust. Тъкмо ще внесе малко цвят и характер.
Виж целия пост
# 319
И аз мисля, че може да се комбинира този под със зелено.
За спалня е сполучлива комбинацията с пастелно розово, по-топли нюанси на сивото, които няма да се бият с кафявото на вратите, злато/бронз за металните аксесоари.

Скрит текст:
 

Виж целия пост
# 320
И аз бих избрала някакъв тъмен нюанс на зеленото пред черното.
Виж целия пост
# 321
Страхотна комбинация. Много благодаря Angel Dust, супер много ми хареса. А как точно се води този нюанс на зелено?
Виж целия пост
# 322
Пиша само защото случайно ми излезе снимка с подобен под и зелени стени. Присъединявам се, че на вратите ще отива зелено, но в никакъв случай черно.
Виж целия пост
# 323
И аз го мернах това във фб и си го скрийншотнах Wink
Виж целия пост
# 324
Специално зеленото от колажа пише chimichurri csp-810 на бенджамин мур, вероятно може да се намери като номер rgb, pantone или друга палитра общоприета и да се боядиса всяка боя...
За мен е тъмно петролно, военно, зелено някакво...

The RGB values for Benjamin Moore CSP-810 chimichurri are 74, 81, 64 and the HEX code is #4A5140. The LRV for Benjamin Moore CSP-810 chimichurri is 7.70.
Виж целия пост
# 325
Само да ви кажа, че сте супер! Добре, че я открих тази тема. След развод на бързо се налага да постегна апартамента и се чувствам емоционално 'грохнала' и неуверена, че толкова необмислено мога да се справя така на бързо. Вече имам надежда, че за нещата, за които се двоумя ще се допитвам до вас.
А откъм мебели - към какви цветове да се ориентирам? Аз пак клоня към черно или бяло.
Виж целия пост
# 326
Не си причинявай черни мебели - всяка прашинка ще си личи и ще се превърнеш в роб.

Разгледай какво има по магазини и каталози и което ти остане в съзнанието - то е твоето.
Виж целия пост
# 327
Аз бих заложила на дърво. Ще внесе мекота и пода няма да е така студено светъл. Дори може и светло и тъмно кафяво заради вратите. Ето две снимки на спалня със светъл под и тъмна стена от интернтет.
Виж целия пост
# 328
И аз съм за дърво, и аз съм фен на зеленото.
Тук не е сив пода, но все пак
Виж целия пост
# 329
За мен проблем със зелено нямаш.
Даже с тези врати, мисля, ще е по-добре от черно.
Не мога да повярвам, че го казвам, но предложената комбинация с точно това зелено страхотно ми допадна.
Стаята е достатъчно просторна за да понесе тъмница стена/стени.
И снимките от последния пост с легло в светло-дървесен цвят ме карат да мисля, че ще се получи убийствена комбинация.
А аз обичам само светли цветове в интериора.
Разбира се, бих направила само едната стена в зелено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия