91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - Тема 11

  • 104 511
  • 643
# 255
В нашата банка отказаха, а и сега дъщеря ми потвърди, че е необходимо лично нейна банкова сметка. Удобно е за събиране на таксички.
Виж целия пост
# 256
Тийн сметките са без такса.
Виж целия пост
# 257
Ще ползваме спестовната детска сметка, която открихме след раждането - тъкмо да "набъбне" Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Иначе учениците от НЕГ си правят традиционна организация БЕЗ учители за уикенд около Банско. Някой да сподели дали е пускал детето си и какво се случва там? Надявам се, че не е чалга и пиене, но такова ми е усещането. И за сега давам отпор, въпреки молбите.

Виждам сменили са локацията, преди Ковид традицията повеляваше Боровец Smirk Моята е ходила на две, разказвала ми е подробно (то не е за разказване въобще). Skiorche, правилно с отпора.

За картите - вижте условията в Пощенска банка - след 14 г има възможност за самостоятелна сметка. За спестовната не препоръчвам да се използва - тя не може да се пипа без разпореждане от съда до 18г.
Виж целия пост
# 259
След като беше попълнил  първоначално заявление за стипендия с моя IBAN, дойде родителската среща и бегом в банката. Бях проучила. Уникредит кидс за до 14 г. и Уникредит Тийнс за 14-18 г. Фи банк също става.
Лошото е, че като са техни сметките, не можем през приложението да следим движението по сметката. Но малко късно разбирам, че имало и такъв начин, когато попълвате документите (250 на брой).
Откривате сметка на негово име, с Ваше съгласие, като ако той Ви посочи като пълномощник в електронен образец, неговата сметка се появява във Вашето банкиране и я следите. Няма такса за сметка и карта до 18 г.
Виж целия пост
# 260
А защо искаш да следиш движението по сметката за стипендията?
Виж целия пост
# 261
А защо искаш да следиш движението по сметката за стипендията?
Не искам да следя стипендията, тя е смешна. Като захранвам тази сметка е редно и да наблюдавам и трансакциите. Имам пълно доверие на детето си, но на други субекти, не толкова. Ти твоята не я ли следиш?

Хубавото на тийн сметките е, че не могат да плащат онлайн.
Виж целия пост
# 262
Моята си я следя. Но на детето - не.
Виж целия пост
# 263
На баткото сметката беше в ПИБ и следях движенията в myfibank. С наборката утре ще ходим. Ще пробваме ОББ и дано ѝ се налага да ползва карата по-дълго, а не само първи срок Laughing Иначе тя си има револют, с който се разплаща.
Виж целия пост
# 264
И аз съм на същото мнение за математичката...
Отварям да пиша за математичкат и хоп....
Да влезе детето ти в елитна гимназия и се окаже, че учителката по математика е "къса клечка".
Виж целия пост
# 265
И аз съм на същото мнение за математичката...
Отварям да пиша за математичкат и хоп....
Да влезе детето ти в елитна гимназия и се окаже, че учителката по математика е "къса клечка".

Щерката ми каза тия дни, че още едно момиче от класа  (8-ми) е започнало с частни уроци по математика, на които само й обясняват материала, без да й дават домашни... На моята й стартирах сега абонамент в Уча се, да видя докъде ще й помогне, преди да се чудя по-издълбоко аз ли да покривам материала с нея или също да търся учител...
Виж целия пост
# 266
Стиснати палчета на дванадесетокласниците утре.
И най-вече да бъдат спокойни.
Виж целия пост
# 267
Нещо съм пропуснала: какво има за 12. клас утре?
Виж целия пост
# 268
Стиснати палчета на дванадесетокласниците утре.
И най-вече да бъдат спокойни.

Много стискаме палци!
Виж целия пост
# 269
Нещо съм пропуснала: какво има за 12. клас утре?
DSD
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия